Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez a peteérés? Van...

Hogy van ez a peteérés? Van aki azt írja, hogy csak akkor van pé ha nyák is van. De olvastam már azt is, hogy nem volt nyák és mégis terhes volt. Lehet attól még pé hogy nincs szinte semmi folyás?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A nyák nem feltétlenül szükséges a pé.hez. Az, hogy mikor van függ attól, hogy milyen hosszú a ciklusod. Néha én érzek hasszurkálás az egyik petefészkemben, változuó, hogy melyikben, mert attól függ, hogy melyikben érik a pete. Szóval nyák és fájdalom nélkül is lehet pé.d, és akár teherbe is eshetsz nyák és fájdalom nélkül. :) Ha babát szeretnél, nagyon szurkolok! :)
2008. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvassatok utána,mert pont a nyák jelzi a peteérés bekövetkeztét!
2008. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a nyákomat én soha nem tudom hogy kell megnézni, baromira nem értem, és hiába nézegetem, nem látok rajta emmit...viszont a pé-kor mindíg érzem a fájdalmat a petefészkemnél...és akkor tudom, hogy volt...ennyi
2008. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell nyáknak lenni! pont hogy neked kellene utána olvasni,mert bárhol olvasod,mindenhol az van,hogy van akinél nyák fordul elő,de mindenkinél jelzi!
2008. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

nekem sose volt már nyákom,és mégis voltam terhes

2008. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!