Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Már több mint...

Lehetek terhes? Már több mint egy hete fáj a mellem, de most már annyira, hogy a vállam és a hátam is fáj.

Figyelt kérdés
Folyik az orrom, olyan mintha meg lennék fázva, pedig nem. És ma reggelre még a szokottnál is jobban feszül a hasam. Olyan mintha meg akarna jönni. a jövő hét elején kell megjönnie. Fáj a fejem is, és napközben olyan fáradt vagyok, hogy délután olyan mélyen alszom mint éjszaka. És gyakran kell pisilni. Mikor csináljak tesztet? Még korai? A hónap elején volt egy rövid mensim, két napos. Lehet, már azelőtt terhes lettem? A teszt eddig nem mutatott semmit. Köszönök minden választ. :-)
2008. jún. 23. 07:23
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy a derekam is szinte egész nap fáj, de legalábbis érzem.
2008. jún. 23. 07:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 6 hetes terhes vagyok. Ugyanígy kezdődött, veszettül fájt a mellem (még most is). Azt hittem azért, mert meg fog jönni. 3 napos terhességet is kimutat már a teszt, én a helyedben vennék egyet, remélem várt baba :)
2008. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Múlt hét pénteken teszteltem, az negatív volt. Már félek tesztelni, de ez a bizonytalanság sem jó. ha baba, akkor 3 hetes lehet, most kezdődik a 4. hét. Ezt a teszt már kimutatja?
2008. jún. 23. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!