Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár csepp vér a ciklus 12-dik...

Pár csepp vér a ciklus 12-dik napján mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre, hogy picit véreztem. Nem nagy mennyiség, csak pár csepp. A ciklusaim 28 naposak, ma van a 12-dik nap. 8 napja voltunk együtt a férjemmel védekezés nélkül. Lehet a beágyazódás jele? Nem lenne akkor korai a pete érés?
2013. jún. 24. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, hát peteérés bármikor lehet. A kisfim pl. mensi után 3 nappal fogant. Drukkolok nróektek, hogy baba legyen.
2013. jún. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ma vagy a 12. napon, akkor biztosan nem lehet beágyazódás, inkább most van peteérésed. Az is járhat pár csepp vérzéssel. Ha 8 napja voltatok együtt és ma tényleg peteérésed van, abból nem lehet baba, mert olyan sokáig nem maradnak életben a spermiumok. Igaz nem írtad, hogy szeretnétek-e babát vagy sem, de ha igen, akkor még ma minél hamarabb legyél együtt a pároddal, akkor nagy eséllyel megfoganhat.
2013. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 8 nap alatt is voltunk együtt, többször is.

Igen, szeretnénk babát :)

2013. jún. 24. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!