Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetek voltak ami...

Milyen tünetek voltak ami nemvárt előtt jelentkezett és baba lett?

Figyelt kérdés
Tudom sok az ilyen kérdés de nagyon érdekelne, hogy nálatok mi volt mielőtt meg kellett volna jönnie de végül nem jött? Minden ugyanaz volt mint a megszokott mensi előtt vagy más volt és már tudtátok, hogy baba? Előre is köszi.
2013. jún. 23. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon érzékeny mellbimbók (még a póló is irritálta) és hányinger.
2013. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mikor kezdődött az érzékenység?
2013. jún. 23. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez, szagundorral és fáradtsággal kísérve.
2013. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a mellbimbó érzékenység volt először, kb nemvàrt előtt 5 nappal kezdődött. Majd észrevettem hogy a mellbimmbóm elkezdett bebarnulni, vsgy inkàbb pirosodni..màs színű lett. Menszis görcsök is voltak, vagyis még mindig vannak, pedig van màr egy pàr + tesztem :-)
2013. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az volt a tünet hogy sokkal kevésbé voltak mensi elötti tünetek. a hasfájás is más volt mimt a szokott,nemvart elött

6-7nappal olan furan fajdogalt a hasam mint felfazaskor csak épp nem csipett pisiléskor.meg rettenetesen fáradt voltam.az émejgés meg a szagundor 1hét késés után jelentkezett de akkor mar rég +volt a teszt kb mensi elött 3nappal

2013. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a mellbimbo erzekenyseg ovu utan 2 nappal kezdodott es el sem mult meg a mai napon sem. Egyebkent kb par nappal mensi elott elmulik.

A masik tunet, megszedultem es kifeheredtem mint a fal kb 10 percig.Masnap vettem tesztet es pozi lett(a nemvart elott 3 nappal) a nemvart napjan is pozi.

Amugy a szedulest vitaminhianynak gondoltam, bar jo husban vagyok csak a vizsgaim miatt stresszeltem.

2013. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, sokat segítettetek. Reménykedem aztán majd meglátjuk de beképzelni semmit nem szeretnék. A mellbimbóim ovu után két nappal kezdtek el fájni most pedig a bimbó körül ilyen pirosas barnás és feszülnek a melleim, a hasam ovu után 3naptól az 5.ig fájt mensisen azóta nem.Remélem örülhetek én is ebben a hónapban. Nektek pedig sok egészséget kívánok a várandósság alatt is.
2013. jún. 23. 21:43
 8/8 anonim válasza:
Meddig tartott a szagerzekenyseged?
2013. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!