Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal külföldön élünk....

A párommal külföldön élünk. Lassan 1 éve, hogy találkoztunk és együtt vagyunk. Én nagyon szeretnék kisbabát. A párom úgy van vele, hogy ő még nem szeretne, de ha lenne nem lenne baj akkor haza mennénk és feleségül venne. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Megszakítással vagyunk együtt. Nem értem, ha nem lenne baj akkor miért nem próbálkozunk rendesen? Akkor is vagy lesz vagy nem.Tudja,hogy ezért vagyok néha szomorú,mert nagyon örülnék ha lenne babánk mégsem mondja jaj akkor lesz,hogy boldognak lássalak.Pedig el is bírnánk tartani szerintem,de ő az a fajta ember aki először megteremt mindent de ki tudja az mennyi idő és minimum 2 gyereket szeretnénk
2013. jún. 21. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mi nem ismerünk Titeket, szóval így nehéz, de szerintem csak az az egy lehetőség van, hogy megkérdezed, mit gondol róla, és megmondod, te szeretnél! Kérdezd meg mi az oka hogy ő nem akar, lehet hogy csak nem készült fel rá vagy ilyesmi... mindenképpen a beszélgetés lenne a fontos sztem,ennél okosabbat nem tudok tanácsolni!
2013. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Lassan 1 éve, hogy találkoztunk és együtt vagyunk" Nem lehet,hogy ez még nagyon korai?? Mi 3,5 éve leszünk együtt Augustusban,de a párom még mindig nem akar babát,Ő azt mondta majd 3-4 év múlva,ez rengeteg idő,nem is tudom,hogy hogyan lehet annyit várni rá,de ez olyan dolog,amit egyedül nem tudsz végrehajtani,ha várni akar még törődj bele.Ne hogy úgy járj,mint a barátnőm,ő is megszakításos módszer mellett esett teherbe,és azt mondta a párja,hogy majd szépen felnevelik együtt,hát a 3 hós kislánnyal ott hagyta egyedül,mert ő még nem készült fel erre.Türelmesen várj,nehéz,én tudom,de muszáj!!
2013. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem,hogy náluk is így volt,nem baj ha becsúszik a baba,még is mi lett az eredménye
2013. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Hát igen elég korán eldöntöttük,hogy mi egész idáig egymást kerestük és szerencsére meg is találtuk.

Azt tudom,hogy nem hagyna el.Mondta tudja jól benne van a pakliban,hogy összejöhet így a baba akkor felneveljük,de azért még várna.

Hát nem tudok mást tenni,mint türelmesen várok.:) Köszönöm a választ

2013. jún. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!