Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér folyás terhesség elején?...

Fehér folyás terhesség elején? Kinek, mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem pontosan, de nekem viszonylag össze vissza volt. Hol krémes, hol pedig vízszerű folyásom volt. Fehér sűrűbb, de nem krémes olyan 10 hét körül volt. most 19 hetes vagyok és hol ez a fehéres van, hol fehér hígabb és több.
2013. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Késik, de a teszt -. Ez a folyás meg tegnapelőtt jelentkezett, szó szerint érzem, hogy folyik.. Eddig nem tapasztaltam ilyet. nem kóros, se szaga, se színe..
2013. jún. 22. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Most ez van velem is amit utoljára írtál. 6 napja késik, de 2 napja fehér folyás volt, és szó szerint folyt mint a víz csak fehér. neked mi lett ?
2013. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lett baba, azóta meg védekezünk, mert közbejött egy képzés.
2013. aug. 29. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
oh :| nekem még ma se jött meg, hétfőig várok, remélem baba :)
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!