Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P3-sa cito. eredmény mit jelent?

P3-sa cito. eredmény mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyulladásos folyamat,nagyon ritkán rosszindulatú.

Nekem kétszer volt,végül januárban vettek mintát a méhszájamból.

Szerencsére negatív volt.

39 hetes kismami

2008. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy csak valami gyulladás,ugyan is baba projekt van, lehet ezért nem sikerült eddig!Bár most vannak tüneteim mell feszülés,érzékeny bimbók,has szurka!Köszi a válaszod!
2008. jún. 21. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem azonnal műtöttek. Nem akarlak megijeszteni, de semmi jót nem jelent. A baba szempontjából nem lesz gond, de előbb meg kel gyógyulnod. Ne így ess teherbe! Az én P3-asom nem volt jóindulatú, de megműtöttek és azóta rendben vagyok. Voltam terhes is de sajnos elment, most újra próbálkozunk. A műtét miatt nem kell aggódni, akár 100 gyerekem is lehet azt mondták. Szóval jobbulást!
2008. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én P3-as cyto-mnál kiderült, hogy cystám volt. Sajnos müteni kellett.

Ez Novemberben volt. A sors fintora, hogy az idén (rá egy évre) pont arra a napra vagyok kiírva! :-)

Nyugodj meg!

20 hetes kismami

2008. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne juss el a P4-ig, mert az már rák. Kezeltesd ki magad. Két P3-as eredmény után, általában megműtik. Lemetszik az elváltozott hámot. Nekem is így volt, most már egy év után minden negatív és dolgozunk a bébin.
2008. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszhoz még csak annyit kb. 15 perces műtét.
2008. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát,remélem nem lessz más bajom csak egy kis gyulladás!
2008. jún. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!