Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőt mikor édemes mérni? Én...

Hőt mikor édemes mérni? Én du. -án mértem 37,7, mensi előtt vagyok két nappal, de nagyon szeretnénk babát. Amúgy mensi előtt is fölmegy a hő?

Figyelt kérdés
(ezeket a dolgokat nemtudom annyira)
2008. jún. 21. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

En ugy tudom ,h reggel kell merni a hot meg mielott kiszallsz az agybol s ha 1 mod van ra akkor inkabb a huvelyben(vagy ha tobb kettonel akkor a szajban).

Nekem az alabbi linket ajaltak,remelem tudok vele segiteni:

[link]

2008. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!mindíg reggel mérd a hődet,az ágyban fel ne kelj!szájban,vagy hüvelyben kell mérni(én a számban mértem)ha lehetőséged van rá mindíg ugyan abban az időben!ha meg fog jönni akkor 12-24 órával előtte leesik a hőd,de van olyan is akinek a menzi alatt esik le a hője!Az a jó ha 37 körül mozog a hö(nekem 37,2 volt amikor babás lettem,de hallottam olyat is hogy 36,5-nél ott volt a babó)remélem tudtam segíteni!sok sikert és minden jót pusza
2008. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!
2008. jún. 21. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!