Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Masnak volt, hogy kesett neki...

Masnak volt, hogy kesett neki es a teszt megis negativ volt? Mi lett utanna az eredmeny, megjott vagy baba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt ilyen, mindig valós volt a negatív eredmény. De biztos lesz, aki ellenpéldát ír.
2013. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én háromszor jártam így, késett, negatív volt a teszt, aztán egy hét múlva pozitív lett. A magyarázat: nem félidőben, hanem később volt peteérésem. Remélem, Nálad is így lesz - már ha babát szeretnél persze. :)
2013. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen szeretnenk és amugy szabalyosak a ciklusaim. remélem ez van a dologba, most 4nap keses van de meg teszt negativ
2013. jún. 17. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam volt ez is az is. Volt, hogy 45 napra jött meg, nem tudom, mi volt az oka, nem terhesség. Pedig szabályosak voltak az én ciklusaim is. Pont ezért nem akartam tesztet csinálni, mikor terhes lettem a Lányommal. Meg voltam győződve, hogy most is valami más oka van, hogy késik.
2013. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!