Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatja ki a terhességet...

Mikor mutatja ki a terhességet legkorábban a teszt?

Figyelt kérdés
Melyik a legbiztosabb tesztfajta? Én a Lily-vel néztem eddig, de nem mutat semmit. Ma reggel letelepedett a házunk előtti póznára egy gólya. Reménykedem nagyon! :)
2008. jún. 21. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lilly általában mensi után mutatja ki a terhességet, de ha elég hcg van a szervezetedben, akkor kimutatja az is előbb. Vegyél clearblue-t vagy gabriel-t. Sok sikert!
2008. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ezek után próbálkozom másfajtával is.
2008. jún. 21. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Én Gabrielt használtam azt mondják, hogy jó. Nekem kimutatta. Inkább a tesztnek higyj, mintsem a gólyában! :)
2008. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a gólya jó jel, nekem bejött. Én a lányomnál láttam gólyát akkor mentek el. tavasszal megszületett a lányom, aztán két évre rá tavasszal láttam gólyát a férjem mondta is hogy ne nagyon lesegessem az eget. decemberbe megszületett a fiam. :)) azt monda lelövi az összes gólyát a örnyéken vagy nem nézhetek fel az égre. :)))
2008. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! ma megint itt volt a gólya... Ebben a hónapban is próbálkozunk... majdcsak. Gratulálok a gyerekekhez!
2008. júl. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!