Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kértem az orvostól beutalót...

Kértem az orvostól beutalót hormonvizsgálatra. Hány beutalót kell adjon 3-at vagy egy beutalón lesz rajta 3 időpont? Mert úgy tudom 3* kell menni egy ciklus alatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

SZia, én még nem voltam ilyenen, de tervezem hogy megyek.

Én úgy tudtam, hogy a egy vérvétel van amin több adatot is meg tudnak nézni, vagy neked ez már egy komolyabb vizsgálat lesz?

2009. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, nekem csak a 3. meg a 21. napon kellett mennem,de én 2 beutalót kaptam,de azt egyszerre,tehát nem kellett 2szer menni a nődokihoz.

2009. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, miből göndoljátok hogy hormond gond van? van csak szeretnétek kizárni?
2009. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Én amikor elmentem dokihoz,hogy nem jön a baba,ezzel nyitott,hogy elküldött hormon vizsgálatra,meg páromat sperma vizsgálatra.
2009. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 3 db beutalót kaptam a ciklus 3., 13., 23. napjára. Az eredményekre külön-külön kb. 2 hetet kell várni. Holnap megyek az utolsó vérvételre, de a leletekért csak akkor megyek, ha az utolsóé is meglesz.
2009. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mennyi ideig probálkoztatok ,amikor ezt az orvos úgy gondolta hogy hormonvizsgálatra küld?
2009. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi akkor már több mint 1éve. De itt többektől hallottam már,h kicsit "ferdítettek" a dolgon. Szabad picit kamuzni is. :)Sok orvos van,aki 1év próbálkozás alatt még várakozásra int,de ugye nem mindenki szeretne várni;)
2009. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 beutalót kaptam, vérvétel a ciklus 3-5. napjára, egy ultrahang a ciklus 12-14. napjára, egy vérvétel a 23-25. napra. Lassan két éve próbálkozunk :(

2009. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!