Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A málna levél tea mindenre jó?

A málna levél tea mindenre jó?

Figyelt kérdés
Itt a neten azt olvasom, hogy a szülést segíti elő, a papírján meg ez áll, hogy torok garat, és szájnyálkahártyagyulladásra jó! Most akkor merjem inni vagy ne? Tényleg jó a vajúdásra???
2008. jún. 21. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan idd, nagyon jó hatással van a szülésre, a 36. héttől kezdd el napi 2 csészével. Sokaknak bevált, most én is iszom, szépen nyílok is kifelé és puhul a méhszájam a doki szerint. Remélem, pár napon belül meg is születik a picurom, akkor már én is tudok nyilatkozni, hogy nekem is bevált-e, de eddig csak jót hallottam róla.
2008. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban "tágulássegítő" én úgy hallottam. Én ittam is és nem tudom, hogy ennek köszönhető e, de 6 óra alatt megszültem a fiamat. Első babás vagyok! Sok sikert!
2008. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!