Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5napja voltunk együtt a...

5napja voltunk együtt a férjemmel. Nem akkor volt p. ém igazabol most van valamikor de nagyon rendszertelen a menszim.5nap utan lehetnek terhességi tüneteim?

Figyelt kérdés

Babat szeretnénk.a jozan eszem azt mondja hogy ugysem volt p.ém és 5nap utan ugysem érezhetek semmit de mintha mégis:)

feszül a melelm és érzékeny bimbom furan meg krémes folyasom van ilyenkor mar tojasfehérjés szokott lenni középidőben.


2008. jún. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
SZerintem 5 nap után még nem lehet érezni. Én kb 1 hónaposan éreztem a mellfeszülést. De egy terhességi teszt már 3 nap után kimutatja. Akkor nem kell találgatni :) Remélem sikerült:)
2008. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is túl korán van még ahhoz, hogy érezz bármit, nekem az elmaradt mensi idején volt először tomba alhasi fájdalmam és akkor kezdődött a mellfeszülés is. Viszont ha rendszertelen a mensid, akkor honnan tudod, hogy mikor van peteérésed? Hőmérőzől?

Csak azért kérdezem, mert a rendszertelen mensinél a peteérés is épp olyan rendszertelen, tehát nem lehet fixen azt mondani, hogy 13-14. napon van peteérésed, ahogyan azt a 28 napos ideális ciklusnál.

Ha eddig nem hőmérőztél, akkor én azt javaslom, hogy próbáld ki és peteérés idején tessék aktívnak lenni! Meg persze azon kívül is, nehogy kimenjetek a gyakorlatból! :-)

Sok sikert!

2008. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én mielőtt meg kellett volna jönnie éreztem a mellfájsdalmat. Nekem szó szerint az volt, mert ha csak megölelt a párom toltam el magamtól annyira fájt a mellem. és fáj még most is bár már nem annyira. Úgyhogy belőlem kiindulva érezhetsz. De persze ne éld bele magad, inkább vegyél egy tesztet és csináld meg aznap mikor meg kéne jönnie.
2008. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok. Az lemaradt, h már másfél héttel a menses időpontja előtt kezdett fájni a mellem.
2008. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat szerintem megvárom a menszeszem varhato napjat ha akkor nem jön akkor tesztelek:)addig nem akarok stresszelni:)
2008. jún. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!