Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel, barnázást észleltem...

Ma reggel, barnázást észleltem a bugyimon. Mitől lehett?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy megjött 6.án és rá két napra el is mult. Pedig általában 4-5 napig szokott tartani. Ismét menzesz elötti tüneteket érzek, fáj a derekam és a hasam is. Reggel csináltam egy terhességi tesztete (One Step Urine Pregancy Test Strip) , de sajnos negtiv lett. Mit csináljak? Reménykedhetek még egy kicsit? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2013. jún. 12. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem már ki kellett volna mutatnia ha baba van főleg ha a 10-es one step teszt. A rövidebb mensi és a hasfájás utalhat másra is pl cisztára vagy felfázásra.
2013. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktt rövidebb lenni a menzeszem, de azért ha holnap csinálok még egy tesztet ? Vagy ennek semmi esélye? :/
2013. jún. 12. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes szerintem.
2013. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet ha megnyugtat de kicsi rá az esély. Attól hogy soha nem szokott rövidebb lenni most még lehet egy fertőzéstől, cisztától, felfázástól. Mivel fájdogál is a hasad igy simán lehet valami probléma.Menj el orvoshoz és ö biztosat fog tudni mondani.
2013. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért kell mindig egyből cisztára gondolni?ijesztgetni a másikat? a stressztől is kimaradhat.vagy összevissza jöhet meg.vagy csupán,hogy annyira rágörcsöl hogy nem akarja,hogy megjöjjön,hogy szót fogad a teste...vagy csak úgy szimplán...mindenkinél előfordulhat vagy aki nagyon érzékeny időjárás miatt is akár...nem kell egyből a legrosszabbat belegondolni...
2013. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem februárban volt ilyen, hogy két napig volt meg, utána elmúlt. Én is csináltam tesztet, meg el is szaladtam gyorsan az orvosomhoz, mert mi is babát szeretnénk, semmi komoly bajom nem volt, azt mondta ez előfordul, viszont nekem volt egy enyhe fertőzésem, kaptam rá kenőcsöt, gyógyszert,úgyhogy még akár az is okozhatta. Szerintem sem vagy terhes, de azért menj el orvoshoz, hogy nézzen meg. Az sosem árt.
2013. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!