Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nem várt mensi napján...

Ha a nem várt mensi napján reggeli vizeletből negativ a teszt akkor biztosan nincs baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az még nem jelent semmit.Várj még pár napot aztán megint csinálj egyet.Ha az is neg.akkor menj el dokihoz,és ő megmondja mivan.
2008. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami tünet?
2008. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok és köszi :)

tünet nem igazán van a hőm lett a leggyanúsabb mensi előtt lassan szokott le menni most viszont 37.2 volt ma reggel,a többi az tipikus mensis tünet sajnos.

2008. jún. 20. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is várj 3-4 napot és ismételd meg a tesztet. Drukkolok!!!!!!
2008. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi szoritsatok


már 8 hónapja nem jön össze

2008. jún. 20. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem 2 nega tesztem volt, egy a mensi napján egy meg egy hét múlva. most meg mensizek, sajna nem jött össze. neked viszont még lehet szerencséd! drukkolok! csinálj még egy tesztet 4-5 nap múlva.
2008. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hod jo! Es az hogy menzis tuneteid vannak meg nem jelenti azt hogy nincs baba. Nekem is az volt es eleg erossen a nem kell megjonnie napon. Bar nekem akkor mar a peteeres utan 15. napon mar halvany tesztem volt. De nem mindenkinek van ilyenkor meg + tesztje, mert ugye a beagyazodastol eltelt 10. napon mutatja ki a terhesseget (halvanyan ) a 10-es erzekenysegu terhessegi teszt, vagyis legalabb peteeres utan 17 nap eltelik!
2008. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elvileg, ha terhes vagy a HCG hormon termelődik a szervezetedben és ez az a hormon ani meggátolja a menstuációd. Tehát ha a vérzés várható napján negatív a teszted akkor nincs ilyen hormonod, tehát nem vagy terhes. Szerintem...
2008. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj! Még lehet baba! Nekem se mutatta az első két teszt és voltak görcseim is egészen az első hónap végéig. Voltam dokinál, ő azt mondta van baba, de a görcs ha nem túl erős akkor normális lehet a terhesség legvégéig is. Most 14hetesek vagyunk és imádom! Nagyon szorítok neked!
2008. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!