Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes folyás jó jel pé előtt?

Krémes folyás jó jel pé előtt?

Figyelt kérdés
Pé előtt vagyok néhány nappal a ciklus.hu szerint. Most elég krémes állagú és bő folyásom van. Ez akkor a pé közeledtét jelzi? Mérem reggel a hőmet is, de kicsit megfáztam szóval az most nem mérvadó. Ma kezdem az ovu tesztet. Csak azért kérdezem, mert már nagyon szeretném ha sikerülne és már mindentől parázok, hogy pl. most nem lesz pém. Előre is köszi és bocs ha már mások kérdezték ezt.
2008. jún. 20. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem akár jó jel is lehet,mert nekem sem mindig van tojásfehérjéhez hasonló folyásom.Mány napos a ciklusod és hányadik napnál tartasz(a menszi elsö napjától)??
2008. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy 28 napos a ciklusom. Aszerint most vagyok a 12.napon. De késett két napot a mensim(soha azelőtt, pedig már 3 éve nem szedem a tabit)így aszerint a 10 napon vagyok. Azt mondják attól még maradhatott a pém a jó időben. Szóval bizonytalankodom,remélem a késés miatt nem marad el a pém...
2008. jún. 20. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mostantól legyetek együtt minnél többször,legalább két naponta.Nem hiszem,hogy el tolodott a pé-ed de akár az is lehet,akkor meg pláne idöben vagytok.Most mi is elég sürün együtt voltunk már a menszi elsö napjától,és remélem meghozza a gyümölcsét:))
2008. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Szurkolok Nektek...
2008. jún. 20. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
gen ez jo jel utánna az elmulik és jön a nyálka akkor van pont pé. tehért le sem maradhatsz rola
2008. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!