Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A doki vérvételt csinált és...

A doki vérvételt csinált és kiderült hogy prolaktin és Bpomocriptint írt fel. Ez segíthet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 20:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT:SOK A PROLAKTINOM.
2008. jún. 19. 20:55
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt emiatt nem volt peteérés sem, mert a magas prolaktinszint megakadályozza a peteérést , ezért van hogy akinek van teje nemigen van peteérése - általában ilyenkor a szervezet elsavasodik és emlőből sav nyerhető-vagyis ha megnyomod a mellbimbód, sárgás váladék jön belőle..először ezt kaptam, majd jött a closty, de én azt két év sikertelenség után kaptam..a bromocriptint még mindig szedem, pedig 14 hetes múltam, de azt mondta a doki még legyen.
2008. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még azt elfelejtettem, hogy nagyon rosszul voltam a tablettától, el is ájultam többször, ezért panaszkodtam a dokinál, mert reggel-este egy szemet szedte, mire pedig elmúlt volna a rosszullétem jött a következő tabi. A lényeg, hogy azt mondta, hogy hüvelyen át alkalmazzam, azóta nem ájultam el..ha ilyen gondot okoz, kérdezd meg a dokidat, hogy alkalmazhatod-e így , ráadásul akkor elég volt egy is , mert abból onnan több hasznosul.
2008. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
KÖSZI SZÉPEN. ÉN ELŐTTE CLOSTIT SZEDTEM DE A DOKI LEÁLITOT ROLA MERT ELVÉKONYITOTTA A MÉHNYÁLKAHÁRTYÁMAT. ÉS MOST SEM VOLT PÉM MERT MÁR MOST DERÜLT KI HOGY NEM IS CLOSTI KELLET VOLNA. NEKED CLOSTIVAL SIKERÜLT VAGY EZZEL A GYOGYSZERREL?ÉS VAN VALAMILYEN MELLÉKHATÁSA?
2008. jún. 19. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen vérvételen voltatok, egynapos vagy a háromnaposon?
2008. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
EGYNAPOSON.
2008. jún. 19. 21:12
 7/11 A kérdező kommentje:
ETŐL NEMVOLT PÉM ÉS A MÉHNYÁLKAHÁRTYÁT IS MEGVÉKONYITOTTA. 1439.1 MOST NEKEM ÉS 25-628 IG JO. NEKED IS ILYEN MAGAS VOLT?ÉS EZMELLET LETT A BABÁD?
2008. jún. 19. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem a bromocriptin normálisra állította az értékeimet , de még nem volt peteérésem ezért kaptam clostyt. A kettő együtt használt, de a bromocriptin önmagában is segít..tegyük hozzá 2 évig meddő voltam ez miatt, aztán jöttek a tabik és a baba.

Amiket leírtam ájulás stb azok a bromo mellékhatásai voltak.. a clostyval is így jártam, de aval csak rosszul voltam..én is egynapos vérvételen voltam.

2008. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ÉS TE MEDIG SZEDTED A BROMOCRIPINT MIRE RENDBE JÖTT A SZINTED?
2008. jún. 19. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Mint a készítmény használati utasításán is áll a gyógyszer a prolaktin szint rendezésére szolgál. A betegtájékoztatón túl itt informálódhatsz: [link]


Az orvosod nyilván okkal írta fel. Ha nem segítene van helyette más prolaktinra ható gyógyszer.

2009. ápr. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!