Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 15 nappal,32-36...

Aktus után 15 nappal,32-36 napos ciklusnál holnap már tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Elég változóak a ciklusaim, 19, 20-àn voltunk együtt. Csütörtök környékére nem vàrom.

27-28-án volt egy pici barnázás, azóta semmi mensis tünet, pedig szokott ennyivel elötte.

Mit gondoltok, holnap reggel 25-ös facelle teszt mutathat valamit vagy még várjak?


2013. jún. 3. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fog senki lecsukni, ha tesztelsz:)) max. negatív lesz, és megpróbálod csütörtökön is!
2013. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tiltja senki,hogy tesztelj....
2013. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még csütörtökig de legalább szerdáig,de ha nem bírsz lődd el holnap reggel,de ha negatívat fog mutatni ne keseredj el teljesen,mert akkor még nem biztos semmi!!
2013. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már simán tesztelhetsz. Ha már 15 nappal vagy aktus után akkor már minimum halvány pozitívnak kellene lennie. Ha mégis negatív akkor tesztelsz pénteken. Én a helyedben ezt csinálnám. Tesztelj!
2013. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!