Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól tettem, h abbahagytam az...

Jól tettem, h abbahagytam az Utrogestant? Ugye tényleg nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Nemvárt napján a vérből kimutattak HCG-t, de csak keveset, vagyis igen bizonytalan volt a dolog. 5 nap múlva csináltam vizeletből tesztet (25-ös) és teljesen negatív lett. Még aznap barnás folyás kezdődött Utrogestan mellett, ami máig erősödött. Tegnap abbahagytam az Utrogestant, h jöjjön meg, legyek túl amin túl kell :( Jól tettem? Ugye biztos nincs baba?
2009. okt. 7. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem tetted jol mert ha már a vérből valamicskét láttak az jo jel volt!A vér vizsgálat sokkal erősebb mint a gyógyszertári teszt!!!!Te vagy az ugye akinek 10 volt az eredménye a vér vizsgálatnál?Sztem ezt most nem kellett volna!A 10 eredmény már azt jelentette hogy igen is kezdődött valami a teszt pedig 25-ös erősségü volt!Valószínű hogy 10 -es érzékenységü teszt már kimutatta volna!Sajnálom!
2009. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az :) Hát.. nem tudom, mit csináljak. Akkor folytatom az utrogestant, hátha.. Holnap meg elmegyek dokihoz, h végre kiderüljön az igazság :S

Köszi a választ

2009. okt. 7. 11:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy sajnos ennek az embriónak már a vérvételkor leállt a fejlődése :( És ugye elvileg a hcg naponta duplázódik, szóval 4-5 nappal később már bőven 25 fölött kellett volna legyen :( Szomorú vagyok :(
2009. okt. 7. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ezt most nem értem!Miért vettek vért hcg-t nézni?Sejtetted hogy babás vagy?És honnan tudod hogy nem emelkedett a hcg szint?
2009. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja első voltam!
2009. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nézetk hcg-t, mert lombik után voltam 11 nappal, a nemvárt napján. Onnan gondolom, h nem emelkedett, mert ha 10 volt csütörtökön és hétfőn nem mutatta ki ez a nagyon érzékeny teszt (ami már elvileg a nemvárt előtt 2-3 nappal ki kellene hogy mutassa), ami 25-től mutatja ki, nem hiszem, h emelkedett :( Igaz, h az egyik vér, a másik vizelet, de a vese nagyon jól választja ki a hcg-t, nem lehet nagy különbség.
2009. okt. 7. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem hogy van hiszen volt egy ismerősöm akinek kimaradt a menszije az orvos nem látott semmit elküldte vízeletre negatív a vér viszont már terhességet állapított meg!Sztem minél előb menj el orvoshoz!Remélem sikerült és ez a barnázás csak egy emlékeztető menszi volt vagy nem tudom a lényeg az hogy szurkolok neked hogy minél előbb babás légy!
2009. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2009. okt. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!