Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki sovány (176 cm,50...

Ha valaki sovány (176 cm,50 kg) nehezebben esik majd teherbe? Van összefüggés eközött?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nehezen esel majd teherbe, de nehezen hordod majd ki a babát! Az én baraátnőm 170cm és 48kg és 3x elvetélt, mert nem bírta a szervezete....pedig nem anorexiás....vagy ilyesmi....
2008. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én sem vagyok anorexiás, küldözgettek vizsgálatokra, minden ok lett, ilyen alkatot örököltem. de nem akarok majd elvetélni(((
2008. jún. 19. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:

én 158cm/ 38kg voltam.az első gyógyszermentes hónapban ahogy neki álltunk próbálkozni, terhes lettem.

nem vetéltem el,már a 35.hétben vagyok,probléma mentes a terhességem.szerintem az elvetélés nem súlyfüggő, mert én ellen példát is tudnék erre.

HAJRÁ! sok sikert

2008. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást. boldog babavárást neked!
2008. jún. 19. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen.

és ne foglalkozz a "rossz indulatú " emberekkel.

én is sajnos sokat hallottam/hallom, hogy de szép a pocid!!!DE azért hízhatnál is!

most tartok +6kgnál.ez nálom rekord!!!

szóval mindent bele!!!!

2008. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem egész életemben cseszegettek, hogy hízzak már, meg milyen vékony vagyok (amúgy végig modellkedtem) stb. A suliban is állandóan bántottak emiatt. (180 cm, 67-68 kg, vékony csontú vagyok)Nekem rögtön sikerült teherbe esnem és semmi gondom a terhesség alatt, nagyon élvezem, s minden eredményem tökéletes. Én mindenhol azt hallom, hogy inkább a túlsúlyosoknak kellene aggódni emiatt, bár a tehebeesés sokminden mástól is függ.
2008. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A statisztikák szerint a 20-25 BMI (testtömeg index) közötti nők esnek leghamarabb teherbe, de természetesen mindig vannak kivételek.
2008. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!