Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az interneten melyik a legmegb...

Az interneten melyik a legmegbízhatóbbb oldal a peteérés kiszámításához?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját tested figyelése a legmegbízhatóbb és nem az internet!

pl.(hüvelyváladék,testhőmérséklet stb.)

2008. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.nekem a ciklus.hu.3 honap menzit irtam be és pont ugy voltunk egyűtt és 15 hetes vagyok:D
2008. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is pont így jártam: ciklus.hu, 3 havit beírtam, és most mi is babázni fogunk!

sok szerencsét!

2008. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ciklus.hu-t ajánlom! Nekem napra pontosan számol ki mindent ovulációt és mensit is! (Az ovut tesztel ellenőriztem!)
2008. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ciklus.hu elég jó,de mellette figyeld a peteérést tesztekkel..azért nem javaslom a hömérőzést,mert én példáulnem jöttem rá , össze-vissza mértem. A hüvelyváladék pedig megin ilyen dolog annak az állaga sokmindentől más lehet, de ha neked menne érdemes azt is nézni.

Én vizeletes ovutesztet használtam és az első alkalomnál sikerült. 14,4hetes kismami.

2008. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!