Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja késik, pedig sosem...

12 napja késik, pedig sosem szokott, és a tesztem negatív, de tegnap meg ma minimális barnás folyásom van, lehetek terhes, vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, akkor nem hiszem, hogy terhes lennél, mert 12 nap után már pontosan kimutatja a terhességet. Lehet egy kisebb gyulladás, vagy valamilyen enyhe hormonzavar, ha mostanában pl.több stressz ért a kelleténél. De azért nézesd meg magad egy dokival! Hová valósi vagy? Ha debreceni, akkor tudok ajánlani egy jó dokit! :)
2008. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok, és holnap megyek dokihoz, csak gondoltam kikérem a Ti véleményetek is, azért reménykedem még, azután holnap kiderül, köszönöm válaszodat.
2008. jún. 19. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint babát szeretnél.... Szurkolok, hogy ne legyen semmi gond és mihamarabb összejöjjön a kis Pocaklakó! :)
2008. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosak, rendszeresek a ciklusaid? Mert ha nem, akkor lehet baba, csak még nagyon korai a terhesség. Nekem totál rendszertelen ciklusaim vannak/voltak, és az utolsó menzimtől számítva a 44. napon lett egy nagyon halovány második csíkom, ami annyit tenne egy rendszeres ciklusnál, hogy akkor már "15 napot késett". A dokim szerint volt egy nagyon késői ovulációm, azt kaptuk el véletlenül. Azóta már a 7. héten járok. Mindezekből kiindulva lehet még, hogy ott van a baba a hasadban. Szurkolok Neked! :-)
2008. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindig pontos a menszeszem, sosem késik, szint percre pontosan megjön, de most van egy kis barna folyásom, meg minimális vérésem, de semmi görgy, vagy ami szokott lenni akkor amikor megjön, remélem nincs semmi baj, holnap megyek dokihoz, nem tudom mi lehet.

Köszönöm a válaszaitokat

2008. jún. 19. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló a helyzetem. Mensi helyett barna, 2 héttel később teszt negatív... Kiderült, hogy nálad mi a helyzet?
2008. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!