Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt mennyi...

A terhességi teszt mennyi idős terhességet mutat ki először?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom h a mostani tesztek már a 10napos terhességet kimutatják.
2008. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van az előttem válaszolónak. A Clearblue tesztre rá is van írva, hogy már mensi előtt 4nappal is kimutathatja a terhességet. De jobb, ha megvárod a kimaradt mensit szerintem, és csak utána tesztelsz.
2008. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A menzi előtt 4 nappal a terhesség már 3 hetes és 3 napos, tehát 24 napos (szabályos, 28 napos ciklus esetében). A 10 nap, amiről beszéltek, a megtermékenyüléstől van számítva, de a terhességet az utolsó menzi első napjától kell számolni.

Szerintem viszont nem érdemes előbb tesztelni, mint a 35. nap környéke az utolsó menzitől számítva. A terhesség akkor már 5 hetes (3 héttel vagy a megtermékenyülés után), és a teszt biztos eredményt ad.

Ettől függetlenül, Nekem 4 hetesen már kimutatta a teszt, de egyértelmű teszteredményem az 5. héten lett. Két erős csík az egy héttel azelőtti haévány második csíkkal szemben.

2008. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legelőbb az elmaradt menstruáció napján érdemes tesztelni. Érzékeny teszttel. Állítólag a clearblue jó nagyon. De ha a terhesség fennáll már a legtöbb teszt kimutatja a tecskós 700 Ft os is :)
2010. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno 4 hetes terhességet (tehát 2 héttel a "megfoganás" után) kimutatott, bár nagyon halvány volt az a 2. csíkocska. 5 hetesen már egyértelmű, vastag 2. csíkot láttam.
2010. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!