Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőemelkedés jelenthet...

A hőemelkedés jelenthet beágyazódást?

Figyelt kérdés
Két napja hőemelkedésem van, és a mellem is elkezdett fájni. 26-án vagy 27-én kellene megjönnie, vagyis kicsit több mint egy hét múlva. Lehet ez terhesség, vagy csak elkaptam valamit?
2008. jún. 18. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg míg megjön vagy elmarad akkor találgass. Ebből nem igazán lehet kitalálni. Ha nem esik vissza a hő pé után, akkor lehet hogy megfogant, de én nem találgatnék.
2008. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de en negy honapja homerozom es olyan a gorbem mint az alom pe utan felemelkedik 9. napon meg ugrik egesz 37,3-ig es ugy is marad mensiig es aztan egy reggel leesik es mar jon is a nemvart vendeg.En abba is hagytam mert szerintem nem sokat er csak elkeserit.
2008. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!