Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült már v-kinek normális...

Sikerült már v-kinek normális és teljeskörű "kiszolgálást" kapnia sztk-ban? Bővebben lejebb.

Figyelt kérdés
1 éve szeretnénk babót, eddig sikertelenül, ezért elmentem sztk-ás orvoshoz. Kérdezet pár dolgot /menses milyen, mióta akarunk, fogamzásgátló.../ majd hüvely vizsgálatot csinált. Én pedig még kértem külön rákszűrést is. Mivel tapintásra ill. az elmondásom szerint minden oké, csak E vitamint és egy hüvely tisztító kúpot kaptam. Semmilyen vizsgálatra nem küldött, csak a férjemnek javasolt andrológiai vizsgálatot és ha tavaszig nincs semmi menjek vissza. Tapasztalatok ill. vélemények érdekelnek ezzel kapcsolatban. Az abszolult lehetetlen a mai világban, hogy ezzel a próblémával ingyenes orvosi ellátást kapjak? Mindenképp magánrendelésre kell mennem és akkor "figyelnek" rám és a próblémámra?
2009. okt. 4. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én a magánrendelésél is belefutottam hasonlóba nem csak az sztk-n van ilyen. Kerestem is másik magánorvost. Meglátjuk hogy válik be.
2009. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőre szerintem a mgaándoki sem csinálna többet. Sajnos nekem a barátnőim között volt olyan, akit szinte havonta visszarendelt a doki, dumcsiztak 5-10 percet, hogy megint nem történt semi, és legombolta a 7000.-ft-ot. Bízz a dokiban, szerintem ez a kulcs. Csináljátok meg az andrológiai vizsgálatot, és hajrá!
2009. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem járj templomba :)
2009. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

rohadt viccel vagy utolsó válaszoló!gondolom te nem küzdöttél soha babáért!amúgy én is végig az sztk-s dokihoz jártam ez ügyben!egyből elküldött vérvételre,páromat urológushoz,csinált uh-ot,aztán kaptam clostit,és mielőtt elkezdtem volna szedni,teherbe estem!tehát sztem semmivel nem külömb a magán doki az sztk-snál!sok sikert!


7 hetes km

2009. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, mint a kérdező. Azzal a különbséggel, hogy rákszűrés már nem jár ingyen, azaz ha három éven belül elmész (hát hogy gondolod a mai világban, hogy csak úgy évente mehetsz?!?!), akkor nyista rákszűrés! 3 évente egyszer jár! De azért állandóan ez folyik a csapból is (persze ez jogos is lenne, ha ingyen is lehetne), hogy fontos a szűrés! Nekem amúgy még vitamint sem mondott... :s Szóval teljesen egyetértek a kérdezővel, a mai világban sajnos már csak a magánorvosi rendelőben állnak "normálisan" szóba az emberrel, ha nem fizetsz, akkor ne várj semmit... Mert a rengeteg TB járulék az ezek szerint "semmi"... :s
2009. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!