Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az, hogy a hétvégé...

Mitől lehet az, hogy a hétvégén és a hét elején csináltam két tesztet mind a kettő pozitív lett, ma voltam laborban és albor eredmény pedig negatív lett? Akkor most mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
A terhesség minden jelét eddig produkáltam reggeli rosszulétek állandó fáradtság, néhány étel illatát már alig bírom és legszívesebben állandóan cseresznyét ennék!
2008. jún. 18. 14:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Vérve´tel volt??

Az mutat biztosat.

Sajna az ember szervezete képes produkálni tüneteket.+teszt lehet esetleg cisztától is.(és a mensi is kimaradhat töle)besze´lj dokival.

2008. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tünetek egy dolog.

a hcg szinted már nincs ez lehet egy leválástól, (igaz a hcg lasabban ürül a szervezetböl) lehet megtapadt és közben levált.

daganat okoz hcg szintet de ugyan azt méri a teszt is. szerintem tesztelj egyet most és ha pozitív menj rögtön orvoshoz, hogy most mi van. ha negatív lehet nem rendesen tapadt meg és levált.

2008. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
terhességi teszt volt vizeletből!
2008. jún. 18. 14:33
 5/8 A kérdező kommentje:
a mensim sem jött meg rendesen csak egy napig volt egy kevés vér utánna 1 nagyig barnázat!
2008. jún. 18. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az elsö v.Vérvétel,és kiderül.A kórházi labór nem szokott tévedni.De hohy,hogy nem vettek vért??
2008. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganöm ugy érezte,hogy terhes.Laborban vizeletböl vizsgálták.Negativ lett.Még 2szer megismételte és azok is negativak voltak.Azt mondta ö érzi,hogy terhes.És késöbb kiderült,tényleg az volt.Mindenhol tévesztenek.Menj az orvosodhoz,5hetesen már lát petezsákot,hüvelyi ultrahanggal.
2008. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak vizeletből nézték a terhességet!Vérvétel nem volt bejelölve, hogy az is kéne!
2008. jún. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!