Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megjött a nem vart de...

Ma megjött a nem vart de harom nappal korabban közepes mennyisegü. De a höm fent van 37.5-ön. Tegnapelödt 36.9 tegnap 37.2 völt. Teszteltem ma negativat.Ha nem vagyok babas akkor miert van fent a hömm?

Figyelt kérdés
miert emelkedik inkabb,azhelyett hogy leesett volna? VAROM NAGYON A VALASZOKAT!!!
2008. jún. 18. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
a 37,5 az már sok szerintem. Más az oka a hőemelkedésnek, lehet, hogy felfáztál, és ez miatt esetenként előbb is megjöhet, ha hamar elmúlna a mensid akkor még lehet baba is, akkor tesztelj mégegyet, de sajnos szerintem most nem sikerült. Ne keseredj, szerencsére minden hónap új remény és nem csak évente van peteérés, mert ha azt elszalasztanánk durva lenne..!
2008. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom bíztatást vársz, íme: ha ma jött meg, három nappal korábban, mint nem kellett volna, akkor a peteérésed óta csak 11-12 nap telt el. Ilyen hamar nem biztos, hogy kimutatja a teszt a babát. A mensi pedig csak egy dolog, attól még lehetsz várandós.

Ha le akarnálak lombozni, akkor azt mondanám, hogy a hőmérséglet nem szent írás sajnos (engem is csapott már be nagyon csúnyán).


Szerintem nyugond meg egy kicsit, gondolj arra, hogy ha már ott van a babó, akkor jó, ha meg még nincs ott, akkor hamarabb vége lett a ciklusodnak, elkezdődött egy újabb és újy ciklus új esély.

A helyedben a peteéséremtől számított 16-17. napon készítenék újabb tesztet.


Szurkolok!

2008. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat lanyok. Igazatok van mar kibögtem magam! Majd talan a következö honapban össze jön! Csak tudjatok ket havi closty kuran vagyok tull,es nagyon remenykedtem! KÖSZÖNÖM MEGEGYSZER!
2008. jún. 18. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!