Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruaciom elödt harom...

A menstruaciom elödt harom nappal pecsetelö veres barnas valami jön tölem nem sok. Volt ket pozitiv tesztem, es a dokim is nagyon biztatott! Miert van ez?

Figyelt kérdés
Ma a reggeli vizeletböl csinaltam meg eggy tesztet,de ez mar negativ lett! Mikor termel a szervezet hcg-et? csak beagyazodaskor vagy mar a megtermekenyitesnel is? Lehetseges hogy meg csak most agyazodik be? Vagy mar semmi remenyem nincs?
2008. jún. 18. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is: volt rendes mensi? Ha nem akkor lehet, hogy csak a teszt nem volt jó. Én is teszteltem olyannal, ami mutatott babát, és olyannal is, ami nem. Lehet, nem elég érzékeny. A hcg úgy tudom, a beágyazódástól termelődik, a sárgatestben. Nem kell aggódni, a tesztek nem mindig jók. És ha van picike, neki sem használ az idegeskedés! :-) Fel a fejjel. Én is egy reménykedő anyukajelölt vagyok. :-)
2008. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mult havim igy zajlott le: 20-an Keves barna folyas,21-en vereztem de estere mar semmi nem volt. Majd vissza tert a barnazasom es tartott 4-napig! Ja es a masodik closty kuran vagyok tul.A dokim azt mondta hogy nagyon szepen megvan vastagodva a mehnyalka. Ezert remenykedtem nagyon!!! En mar semmit nemertek!!!
2008. jún. 18. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Mégegyszer mondom: NYUGI!!!! :-)

Ez nem használ egyikőtöknek sem. Ha a doki azt mondta, akkor úgy van. Nekem több vérzésem volt, mint neked, mégis bízom benne, hogy a kiskrapek minket választott, és úgy dönt megszületik! Légy vidám, és ha mésem baba, akkor sem szabad csüggedni. Te szivesen ágyazódnál be olyan helyen, ahol tiszta stresszes minden? :-) Semmi baj nem lesz.

2008. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!