Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hasam úgy fáj, mintha...

Ha a hasam úgy fáj, mintha megjönne akkor az utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Mármint, ha valaki terhes szokott neki úgy fájni a hasa mintha megjönne? Elég erősen?
2008. jún. 17. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Kb 2 hete voltam a pasimmal és védekeztünk gumival. Ő azt mondja semmi okom az aggodalomra, 110%-osan elhihetem, h nem vagyok terhes, de ugyanakkor mégis bennem van az, hogy "úristen mivan, ha mégis." Kb 1 hónapja vesztettem el a szüzességem és azóta minden aktus után azt hiszem, hogy terhes vagyok/leszek. Szinte már pár tünet jelentkezett is rajtam. Erős hasgörcsök. (Mondjuk fel vagyok fázva) Néha-néha fölébredek éjjel arra, hogy fázok/melegem van. Meg a számba is szokott furcsa íz lenni. Ezeket mind csak beképzelem magamnak vagy előfordulhat??? Amúgy a párom többször is elment bennem (Gumiban) de amkor húzta kifele mindig fogta a gumi végét. Szal még ki sem folyhatott barátom szerint, de mégis parázok :SSSSS (Ez meg keseríti az életem:S) Ma este meg elkezdett úgy fájni a hasam, mintha meg akarna jönni. (Kb 24. napomon lehetek).

Egy 16 éves lány

2008. jún. 17. 21:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha védekeztetek akkor nem.Mikor kell megjönnie? Mert lehet, hogy azt jelzi. Semmi okod aggódni!!!
2008. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia ne aggodj!Az óvszer nagyon biztonságos mi 6évig igy csinaltuk és nem estem teherbe soha nem szakadt ki és semmi probléma nem volt ugyhogy ne stresszelj:)valoszinü hamarosan megfog jönni azt érzed!
2008. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat igen nagyon ritká szokott fájni úgy, mintha megjönne (még amikor nincs itt az ideje) de mivel nekem még rendszertelen kb olyan 30-32 naponta szokott megjönni, akkor is 7 napig :S de van, h egy hónapba 2x jön meg. valszeg azért fáj? am ha terhes vki szokott úgy fájni a hasa?
2008. jún. 17. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen!Én 5 hetes vagyok, és van mindjárt megjön érzésem.
2008. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodj meg!Tuti nem vagy terhes, ha nem ment el a barátod benned.Ne parázz! Emlékszem én is mindig ideges voltam a mensim elött,de semmi okom nem volt rá, ui. védekeztünk.
2008. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!