Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, már volt egy...

Egy hete késik, már volt egy negatív tesztem a mensi napján, lehetek terhes, azóta nem teszteltem?

Figyelt kérdés

kérem, hogy olyan kismamák írjanak, akiknek nem mutatott azonnal pozitív eredményt a tesztjük, csak jóval később derült ki a terhességük!

köszi szépen!


2008. jún. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

...gondolom te is felsz tesztelni mint en.En is az elmaradt mensi napjan teszteltem eloszor es negativ lett!S mivel nagyon szerettunk volna babat feltem ujjal kiserletezni inkabb vartan,h akkor most lesz valami vagy sem ...megjon vagy sem...Viszont kiprobaltam az ovu tesztet joslo tesztkent,de az is negativ lett.Majd 1 het es 1 nap utan ujra probalkoztam terhessegi teszttel es az is csak nagyon nagyon halvanyan lett pozitiv csak.Delutan nar ket eros pozitiv tesztet is produkaltam.Most vagyok 15 hetes!

Szerintem ha van batorsagod,akkor mar megprobalhatod ujra!

SOK sikert!

2008. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a bíztató szavakat, én is félek...mi az az ovu teszt, hol kapható? neked milyen teszt mutatott pozitív eredményt először? én clearblue-t vettem először az volt negatív...
2008. jún. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!