Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüneteim nem koraiak egy...

A tüneteim nem koraiak egy terhességhez? Mi a véleményetek, a vágy produkálhat iylet? A tesztelés még korai, mikor érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

[link]

Tegnap nagyon rosszúl voltam iszonyatos hányinger, és fáradság. Nem koraiak ezek a tünetek a babához? Nagyon szeretném de még csak 26-án volt ovum szerintem legalábbis.mit gondoltok pszichés?


2009. okt. 2. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt még nem a baba okozza. A hányinger igazán a 6. héttől kezdve tapasztalható. A fáradtság már korábban.

Nem pszichés, inkább benyaltál valamit.

2009. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Mert beteg nem vagyok, és nem is érzem magamat annak. A hasam fájdogál kicsit, de inkább szurkál, minthogy görcs lenne, szorulásom sincs hogy attól , sem hasmenésem, felfázva sem vagyok, bár többször megyek pisilni mint szoktam. tehát nem hiszem hogy beteg vagyok.
2009. okt. 2. 11:20
 3/12 anonim ***** válasza:

A gyakori pisilésre se adj, hiszen mendi előtt is ugyan úgy vérbőség jelentkezik az alhasi szervekben, felkészülve a baba befogadására. Nekem a pisilési inger, amit a baba okoz, szintén a 7. héten jelentkezett.

Nem kell betegnek lenni, hogy lappangjon benned valami kis vírus, az okozhat hányingert. Szorítok nagyon, hogy babád legyen, de ilyen korán nem lehet erre következtetni.

2009. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, én is korainak gondolom a tüneteket, ezért gondoltam hoyg pszichés, főleg hogy juniusban volt egy korai vetéelésem (21 napra egyetlen iszonytos görccsel megjött, főzés közben , nem volt kellemes )
2009. okt. 2. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
:( Ez rémes, nem irigyellek. Próbálj ne foglalkozni magaddal. Tudom, borzasztóan nehéz, és minden rezdülésre figyel az ember... Ha tudnád, hány kérdést tettem fel én is, amikor csak vártam a csodára.
2009. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hoyg talána beágyazódás lehet ilyen tünetű, vagy azt sem lehet megérezni?

Amikor júniusban voltak a gondjaim akkor még nem figyeltem magamra, nem néztem, nem mértem semmit. Úgy gondolom hogy eltelt pár hónap, és figyelni fogom mi történik. szept 14-től vagyok itt és a Ciklus . hu-n ezért vanank ilyen érdekes kérdéseim.

2009. okt. 2. 12:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem más lehet az oka.Mi is szeretnénk babucit és én sztem beképzeltem a tüneteket,mert ma csináltam egy negatív tesztet!:((
2009. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én még tesztet nem csinálok, túl korai, majd jhét végén talán.Előbb nincs érteleme nem?
2009. okt. 2. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 27-én lehetett ovulációm,pont aktus után éreztem a baloldali petefészkemben fájdalamt,ami egész este tartott,de másnapra elmult.Akkor fel is tettem ezt kérdésnek hogy mitől lehet,és azt mondták,hogy valszeg akkor volt pé-m.Meg most rá is gyurtunk a babára,legalább 2 naponta együtt voltunk.És én is nagyon izgulok, próbálok nem evvel foglalkozni,de állandóan ez jár a fejemben.Elvileg 9-én kéne nem megjönnie,és alig bírom kivárni.De most úgy érzem ebben a hónapban se jött össze.


Szerintem se a terhességtől lehet a rosszul lét, mert elvileg azok onnantól jelentkezhetnek hogy beágyazódott a baba és a szervezeted elkezdte termelni a hcg hormont.Elvileg azt mondjok, hogy az ovulásió után 10-14 nappal ágyazódik be a baba.A pisinél meg azt is figyelni kell, hogy többet ittál-e mint amennyit szoktál, mert amiatt is járhatsz többször wc-re.Én mondjuk még néha figyelem pisilés elött, hogy vane folyás, mert itt olvastam, hogy a vizes folyás arra utalhat hogy nincs baba, de ha száraz az ember az meg ualhat az ellenkezőre.De hát ez is egyén függő.


Szurkolok neked, és kérlek majd írd meg hogy mi lett.Egyébként mikorra nem várod?

2009. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

(Az előző)

Ja és megnéztem a görbéd, az egyenlőre bíztatóan alakul.

2009. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!