Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció? Van esély a...

Inszemináció? Van esély a beavatkozásra? Kinek sierült elsőre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy jövő hét közepén lenne az első inszemem a BMC-be. Csütörtökön voltam 9. napi UH-n, ahol nem láttak domináns tüszőt, inkább több kicsit. A bal petefészkembe volt egy, ami nagyobb volt a többinél. 6 napig kaptam a Merionalt 2/3-ad ampullával, tegnaptól napi fél ampulla lett vasárnapig. Hétfőn egy újabb UH. Szerintetek van esély a beavatkozásra?

Ugye nagyon keveseknek sikerült az első inszem?

Tapsztalatokat és véleményeket várnék, minél többet.

Köszi.


2009. okt. 2. 09:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Hahó, Jó reggelt, válaszolnátok Nekem? Nagyon várom.

Köszi!

2009. okt. 2. 10:28
 2/13 anonim ***** válasza:
állj hozzá pozitívan.Egy kolléganőmék már 5-vagy6éve próbálkoztak amikor inszeminációra mentek....az elsőre azt mondta a doki,hogy kevesebb eséllyel jön össze a baba,mint a következökre,mert 2., 3. alkalomra azért az orvosok feltuningolják a szervezetet gyógyszerekkel...addigra hat igazán....2het találkoztam vele és láss csodát....8.hónapban volt és ragyogott,pedig,már előtte 2babát vesztett el és nem nagyon volt kivizsgálás amit végig nem csinált...szóval állj hozzá pozitívan,ha nekik sikerült neked is fog és az is lehet,hogy elsőre.Sok sikert!
2009. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Úgy legyen. A Jó Isten szóljon Belőled, és köszönöm, hogy Te legalább válaszra méltattál.

Még valaki/valakik?

2009. okt. 2. 10:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Szintén BMC-s voltam. Nem sikerült 3 inszem közül egy sem, de nem az orvos hibájából, én nem voltam még elég egészséges. Ha a következő uh-on nincs változás, emelni fognak a szuri adagon. De általában már olyankorra kialakul egy domináns tüsző. Ja, még annyi, hogy nem feltétlen kell a 14. nap lenni az inszemnek. Eárulod mi a baj, ami miatt inszem kell? Kihez jársz?
2009. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!nekem az első inszeminációm sikerült,de a 7.-dik héten spontán elvetéltem.Azóta volt 4,de egyik sem sikerült.Remélem Te nagyobb sikerrel jársz!
2009. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Juj, az nagyon nem jó. Mi lehetett az oka a vetélésnek, nem mondták? Volt már szívhang? Mi a bajod? Bocsi, az utolsótól kérdem.
2009. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6 hetes UH-on azt mondta a doki,hogy 10 nap múlva menjek UH-ra,akkor már szívhang is lesz.Mérete a petezsáknak megfelelő volt,jó helyen tapadt meg.Aztán jött a görcsölés,barnázás és vérzés.Rohantam a dokihoz,azt mondta sajnos ez a terhesség be fog fejeződni.Nem kellet műtéttel befejezni.

Nem tudni miért volt.Ezer egy oka lehetett.A természet szelektál.

Azóta volt 4 inszem,egyiket sem tudta megmondani a doki,hogy miért nem sikerültek.Stimulálás nélkül is van peteérésem.A petevezetékek átjárhatóak,laparoszkópián sem találtak semmit.A párom is oké.Széttárta a doki a kezeit,és azt mondta nem érti miért nem sikerül,hiszen minden adott volt hozzá.Hát ennyi.Mindkettőnkkel minden rendben és sehol semmi.

Bocs,hogy ilyen hosszú lett.

2009. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Bocsi, hogy "kifaggattalak". Nem egy ilyenről hallottam, hogy az inszemes baba elmegy. Ezek annyira szörnyű dolgok. Viszont most, hogy sikerült a baba, azt mondta az orvos, hogy mivel spontán fogant, nem kell semmi túlaggódás, plusz odafigyelés. Nem nagyon értem, viszont nem akartam faggatni. Hiszen ha figyelik a dolgokat, akkor az csak jóm nem? Furcsa dolgok ezek. Meddőségiben vizsgáltak ki, vagy nőgyógyász? Lenne pár "ötletem" arra, hogy mi okozhat sorozatos sikertelenséget egy egészséges párnál.
2009. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mik az ötleteid?
2009. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg bajt okoz az, ha valakinek az inzulin szintje magasabb. Nem a cukor, az inzulin. Azt sajnos ritkán nézik, nekem is évek múlva derült ki, hogy az a baj, azért nem fogan meg a baba. Lehet ok az anya trombocita számának a "kevéssége", nem tud megtapadni a baba, vagy nagyon korán elmegy, nem tud megtapadni rendesen. Lehet baj a méh nem megfelelő PH értéke. Meglehetősen ritka, és sajnos nagyon költséges ennek a vizsgálata. Egyik barátnőm ismerősének ez okozta a sorozatos vetélést. Lehet az anya és apa közt olyan genetikai összeférhetetlenség, ami szelektálja a babákat. Kolléganőméknél ez volt. Először megszületett a gyereke, meghalt 8 hónapos korában, olyan beteg volt, aztán sorozatos vetélés, a genetikain ki is derült, hogy nem illenek össze. Aztán megint terhes lett, mondták vetesse el, mert beteg lesz a gyerek. Hát az is lett, a nemnormális megszülte, most a gyerek eü. otthonban van. Lányok, mindent kérdezzetek meg, mindennél fontosabb, hogy egészséges baba szülessen, tudom min mentek keresztül, tudom milyen reménykedni és várni4
2009. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!