Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík a teszten...

Halvány második csík a teszten (medilab) ma délután, viszont június elején én még menstruáltam, igaz, csak egy napig tartott, és teljesen más volt, mint szokott.... Akkor most terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

igencsak esélyes:)

pár nap múlva ismételj, de ha nem vagy nyugodt, fordulj orvoshoz!

2008. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Eséyl van rá hogy terhes vagy. Én is ilyen cípőben járok, de nekem már két pozitív teszetm van holnap reggel megyek laborba, hogy megerősítsem a két tesztet.
2008. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor vajon miért jött meg?Az is fura, h mielőtt megjött nagyon rosszul voltam, azóta 'csak' émelygés, néha hányinger, és már csak a mellbimbóm érzékeny. Ja, és sokat pisilek.
2008. jún. 17. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:
A doki ilyenkor már láthat valamit?
2008. jún. 17. 15:28
 5/6 anonim válasza:
Azért lehet hogy megjött mert nem pont a peteérésed napján fogant meg a baba hanem csak később.Egyébként nálam is ezek a tünetek és még emelett érzékeny lettem egy szagra is, ÉS NEM MINDEN TTUDOK MEGENNI.
2008. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én valamelyik nap azt csináltam, hogy elmentem ebédért, tökre megkívántam a rakott kelkáposztát, mire hazaértem, kinyitottam a dobozt, már rá se bírtam nézni.....szóval nálam is hasonló a helyzet. :))
2008. jún. 17. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!