Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Lehetek terhes? Most...

Lányok! Lehetek terhes? Most jutott csak eszembe!

Figyelt kérdés
Igaz, hogy már nem most volt, júliusban voltunk együtt párommal (közben távol kerültünk egymástól, dee ez most lényegtelen). Augusztusban és szeptemberben is megjött, de azt veszem észre, hogy mindig egy pár nappal hamarabb jött, és rövidül, már alig tart valameddig és a mennyisége is kevesebb. Voltam hüvely UH-n, ott a méhemben miómát látott az orvos. Lehet, hogy félrenézte, és az nem mióma, hanem baba? Tesztet augusztus elején csináltam, negatív volt. Ha most csinálok, az már kimutatná? Lehet, hogy baba??
2009. okt. 1. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Már tuti kimutatná, HAJRÁ! Lehetséges, csodák vannak :)
2009. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlek elkeseriteni, de a babának már szivhangja is lenne több mint 2 hónap után.
2009. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a hüvelyi uh miómát mutatott, akkor az mioma (ami okozhatja azokat a tüneteket, amiket leírtál. Az orvosok nem hülyék, a miomát nem lehet babával összekeverni, mert mint ahogy azt előttem is írták, annak szívhangja is van, és ennyi idősen már nagyon látványos.
2009. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Első babánk lenne, nem vagyok tapasztalt, és jobban örültem volna, ha betegség helyett baba lesz. De akkor nem remnykedem. A menszeszemet meg még figyelem,
2009. okt. 1. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, egyébként mioma mellet is simán teherbe lehet esni, ha nincs vele semmi gond. Nekem anno elsőre sikerült. szorítok, hogy neked is könnyen menjen!
2009. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!