Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hormonproblémára utal,...

Milyen hormonproblémára utal, ha tüszőrepedés után mindig az állcsontomon, a fülemnél kirügyezek?

Figyelt kérdés
10 hónapja nem védekezünk sehogy,2 éve hagytam abba a fog. gátlót és nem estem még teherbe. Lehet mindkettőt egy probléma okozza?
2009. okt. 1. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek hormonproblémát kellene jelentenie? Ki mondta? Én még erről nem hallottam.
2009. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekelne, van-e összefüggés a kettő dologban. Pl magas férfihormon(tesztoszteron) okozza a pattanásokat azt tudom, de hogy ez akadályozza-e a teherbe esést, vagy segíti?
2009. okt. 1. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én erre kiváncsi lennék, mert ovu után nekem is kiütéseim szoktak lenni az arcomon, és a fülem alatt-mögött. De én azt gondoltam allergia, és elkezdtem szedni a Cetrin akutot, és elmúlt.
2009. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én természetgyógyásztól tudom, hogy ha valaki az állcsontjánál pattanásosodik, az nőgyógyászati problémára utal. Ő gyulladást, gombásodást mondott. Ha gyulladásod van, az lehet az oka annak, hogy nem esel teherbe. Azért nézesd meg a hormonjaidat is (a dokinak azt mond, hogy már egy éve próbálkoztok)!
2009. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló véleményén vagyok én is, az állcsonton lévő pattanások nőgyógyászati gyulladásra utalnak!
2009. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elöl az állon ,oldalt az áll csonton, sőt lenn fül alatt a manduláknál női problémára utal!

Nekem mindig volt a manduláimnál néhány pattanás, és amióta megműtöttek (nőgyógyászati problémával)3 éve, egy darab pattanás nincs.

2009. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most voltam teljes hasi-és nőgyógyászati uh-on.nincs baj, akkor marad a gyulladás. De nem fáj semmim.
2009. okt. 1. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász meg tudja állapítani a gyulladást. Annak sokszor semmi érezhető tünete nincs.
2009. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!