Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? 6 napja késik....

Mi lehet? 6 napja késik. Nagyon szeretnénk babát. Nincsenek mensi tünetek, a mellbimbóm nagyobb lett és érzékeny.

Figyelt kérdés

Ma csináltam tesztet, reggel vettem vizeletet és most csináltam meg, de negatív. Voltam nemrég a dokimnál, mindent rendben talált. És napra pontosak voltak a vézéseim eddig.Most mi van? Mégsem leszek babás?

Gabriel teszt volt.


2008. jún. 17. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy van ennél érzékenyebb teszt is.Talán meg kellene próbálnod egy olyat is, vagy talán még kevés a hcg-d és várnod kellene az újabb teszttel néhány napot.Van olyan is, hogy a teszt, csak 3-4 hetes terhességet mutat ki. Ne aggódj, én szurítok!
2008. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Tudod sokan mondják, biztos nem lehetek babás, ilyenkor már kimutatná a teszt.
2008. jún. 17. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazán nem akarlak elkeseríteni, de nagyon furán tudunk működni mi nők. Amikor először határoztam el, hogy már pedig most már babát szetnék azonnal késni kezdett az addig halál pontos mensim. És minnél jobban rágörcsoltem, annál rosszabb lett. Amikor beláttam az 5. teszt után, hogy nem vagyok várandós szépen megjött.

Először azt hondoltam,hogy valami csúnya hormonzavarom lehet, aztán a neten barangolva rájötten, hogy molyen sok lánynak "romlik el" az addig pontos ciklusa, amint rágörcsöl a babaprojektre.

Azóta megpróbálok lazítani, arra koncentrálni, hogy ha kell, majd úgy is jön a baba, és láss csodát, újra tökéletesen beállt a 28 napos ciklusom.


Azért szorítok a babáért! Ha nem most, akkor egy hónap múlva...

2008. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, mint az utolksó válaszoló, csak nekem még nem állt helyre a ciklusom. Abban a pillanatban, hg élesbe ment a babaprojekt minden felborult. :( Most azon vagyok, h semmin sem akarok görcsölni. először a babán görcsöltem, mostmár azon, h időben megjöjjön, de úgy döntöttem, h ezen már nem fogok rágódni. MAjd minden helyre áll. Holnap mondja meg a doki, h van-e valami bajom. Ha nincsen akkor tuti, h pszichés alapon történt minden.
2008. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!