Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 23. napon a...

Ma vagyok a 23. napon a ciklusaim 26,27 naposak. Ezek szerint nem sikerült ugye?

Figyelt kérdés
10 es érzékenységű teszet csináltam reggel neg. lett én úgy tudom hogy ez a teszt már több nappal a mensi előtt ki mutatja a terhességet.Ha valaki használt ilyen tesztet irjon.Köszi
2008. jún. 17. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Messze nem biztos, hogy nem sikerült. Sajnos csak türelemre tudlak inteni, persze azt is tudom, hogy abból van a legkevesebb.

Mi minnél tovább próbálkozunk, annál kevésbé akarom tudni azonnal tudni az eredményt.

Első hónapban én is tesztelgettem idő előtt, most pedig már annal örülök, hogy tovább reménykedhetek pár nappal:))

Remélem pár nap múlva pozitívat tesztelsz:)

2008. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem túl korán teszteltél.Próbáld meg kivárni a nem várt menzi napját. Ha nem jön meg és a teszt még mindig nega, akkor se csüggedj.Van akinek, csak 3-4 hetes terhesen pozitív a teszt. Én péntekre nem várom!Ne aggódj, próbálj türelmes lenni!Tereld el a gondolataidat,én szurkolok!

2008. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 10-es tesztnek már ki kellett volna mutatnia. Bocs, ha megbántottalak, de nekem ez a tapasztalatom.
2008. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok

de azt hiszem a 3. válaszadónak van igaza én is úgy tudom hogy ennek a tesztenek már mutatnia kéne

2008. jún. 17. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
dehogy kéne kimutatni , ha megfogant a 14-15 nap körül akkor még egy hét még beágyazódik és a tested hcg hormont termel. amíg nem ágyazódik be nem termel a szervezeted. a teszt hcg-t mutatja ki ami azt jelenti hogy minden másnap a duplájára megy a hcg-d. ezért mondják hogy az elmaradt mensikor lehet csak tesztelni, mert hcg szinted kb akkorra lesz annyi hogy kimutassa a teszt a terheséget. elötte pár nappal esetleg de felesleges mert ha a mesni megjön akkor valószínü nem vagy terhes. ezért érdemes pl az elmaradt reggelén höt mérni és ha magas a hö akkor másnap tezstelni. jobb a reggeli vizeletböl ilyenkor mert sürübb a vizeleted (nem ittál egész éjjel) és több hcg-t tartalmazhat.
2008. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

KÖSZI

én ezeket a dolgokat mind tudom de itt most a teszt érzékenységéről van a szó , és annak már mutatni kéne,persze ha terhes volnék:(

2008. jún. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!