Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek van kislány babás...

Akinek van kislány babás görbéje, megosztaná velem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyen lett 3 éve a kislányommal a görbém.

Mit szeretnél rajta megnézni?

2013. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az együttlétek időzítése érdekel. Mondják, hogy ha ovu előtt kb 72 órával történik együttlét, abból nagy eséllyel kislány lesz. Csak kíváncsi voltam, hogy itt milyen visszajelzések jönnek erre.
2013. máj. 12. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, értem. Hát mi 2 naponta voltunk együtt, úgyhogy szerintem voltak a petevezetékben előző együttlétből is kiskatonák, meg akár még az azelőttiből is. Ki tudja melyik volt a befutó. :)
2013. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Roberta77 ***** válasza:

Itt nézz szét :-)

[link]

2013. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre nem is gondoltam :)
2013. máj. 12. 15:10
 6/6 Roberta77 ***** válasza:
100%
Sok olyan görbe van itt, ahol nem csak pé előtt voltak együtt hanem utána és megis lány lett.. :-) lehet Czeizel doktornak van igaza és a savas lúgos kém hatástól függ a baba neme
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!