Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek attól terhes ha a...

Lehetek attól terhes ha a párom mikor együtt vagyunk eleinte nem használ gumit és mielőtt el menni fel veszi a gumit és utána ugyan úgy folytatja?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van rá lehetőség,mivel az előváladéktól is teherbe lehet esni! de erre nagyon picike az esély! remélem nem ijesztettelek meg,de én annyi hihetetlen dolgot olvasok itt,hogy csak ámulok és bámulok,szóval én azon se lepősnék meg,ha te teherbe estél volna! de szerintem az kizárt!!!
2008. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz!

Már az előváladék is tartalmazhat megfelelő mennyiségü spermiumot!

Ne legyetek felelőtlenek!

Mielőtt betenné, vegye fel!!!!

2008. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehetsz! már tegnap három kérdezőnek írtuk, hogy az előváladék is tartalmaz spermiumokat..feleslegesen használtok el így óvszert, mert sem a fertőzést, sem a terhességet nem kerülitek ki...akkor nem kell gumira költeni, nyugodtan mehet máshova is .
2008. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem...Gondolom csak mindig így kezdjük el...már lassan 2 hónapja...és nem estem még teherbe...De nem ilyesztetél meg...De az a baj h nem tudom h a gyógyszerhez ha fel akarok irtani kell e szülői bele egyezés...
2008. jún. 17. 09:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 14 éves kor felett nem kell hozzá a szülő engedélye.Tegnap határoztam el én is,hogy mindenképpen iratok fel.Jobb mintha meglepetés érne.És a kéjcseppes dolog tényleg igaz,hogy tartalmazhat spermiumot...nekem irták le annyiszor tegnap :)
2008. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem...akkor jövő héten megyek is egyből és iratom is a gyógyszert...:)...De az a baj h nem merek bemenni...a nőgyógyászhoz:$....ahham az jóóóó h neked írták le olyan sokszor...:)))
2008. jún. 17. 09:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jó,nincen kedvem terhesnek lenni...:S De bátran menj be,még senkit nemettek meg.:) Hajrá.
2008. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem lehetsz annyira idős...ugyanaz vagyok akinek annyiszor leirták a kéjcseppeket :D Én 14 vagyok,lehet hohy meglepő,vagy megbotránkoztató,de ez van.:(
2008. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16 vok...amugy...de el határozta be fogok menni ennyit meg ér h ne esek teherbe...és ne kelljen el vetetnem egy gyermeket ami az Én hibámból hal meg mert Én voltam felelőtlen...
2008. jún. 17. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerős dilemma :S :( Én is ezért megyek el majd feliratni. És ezért kérdezgetek annyit a teherbeesésről. Én is felelőtlen voltam,a srác is és nem tudtam felfogni mi lehet a következmény.
2008. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!