Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminacion valaki mostanaba...

Inszeminacion valaki mostanaba? Hogy tortenik? Es kinek hanyadikra sikerult?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én jövő héten készülök az elsőre, úgyhogy még Én is tudatlan vagyok. De már Én is kérdeztem ezzel kapcsolatban itt, de Nekem se voltak hajlandók sokan válaszolni.

Úgy látszik az inszemeseket itt le se sz.....-ják. Már boccs a durva kifejezésért, csak már annyira idegesít.

Szóval Én most 6 napig kaptam/kapom (még ma az utolsót) a Merional szurit 2/3 ampullát naponta. Utána 9. napon, ez holnap lesz megyek UH-ra, megnézik, hogy milyen állapotban vannak a petéim. Majd megkapom a tüszőrepi szurit (Choragon vagy Pregnyl, még nem tudni). A tüszőrepi szuri után a 2. napon pedig beavatkozás. Mi a BMC-be járunk Dr. Szűcs Zoltánhoz.

Itt úgy zajlik, hogy reggel jó korán bemegyünk, Apu leadja a spermát (azt egy kicsit nézegetik, átmossák stb.), majd kb. 10-11 körül van a felfecskendezés. Utánna egy pár percig pihi a megdöntött ágyon, majd a szobába vissza kell menni, ott még kb. egy fél óra pihi, megkapom a zárót és lehet haza menni.

Ezt Én is csak másoktól tudom, akik voltak olyan aranyosak és válaszoltak is a kérdésemre (örök hála Nekik). De igazából csak jövő héten tudok Neked saját tapasztalatot írni, ha érdekel. Ja és a beavatkozás után két hétre kell menni az eredményért. Én már nagyon várom és félek is tőle, hogy mi lesz.

Te is mostanába mész? Hova?

Sok sikert, remélem tudtam segíteni Neked valamennyire.

Mielőbbi babásodást Neked.

2009. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia , sikerult neked azota ??

mi most keszulunk aprilisben hsg re majd uatnna inszem

2010. márc. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!