Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes lett, milyen...

Aki terhes lett, milyen gyakran volt együtt a párjával ovuláció környékén?

Figyelt kérdés
Naponta, 2 naponta vagy esetleg hosszabb időt vártak az ovu előtt?

2013. máj. 10. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi próbáltunk mindent! Végül a sikeres hónapban egy héttel pé előtt voltunk együtt, pé napján, és pé után 1 héttel! Pé napján sikerült a baba! :D


13+6 hkm

2013. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor babás lettem, mind a ketten eléggé betegek voltunk (láz, köhögés, tüsszögés, minden egyéb...), így a peteérés után egy nappal voltunk együtt, utólagosan, az én számításaim szerint. Egyébként abban a hónapban közvetlenül az után voltunk még együtt, hogy elmúlt a mensesem (napra pontosan nem tudom, nem jegyeztem), majd a következő, esedékes menstruációm előtt valamivel. Ami nem jött már meg. Nem volt túl aktív hónap, de ez amolyan jókor, jó helyen-eset.
2013. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap együtt voltunk ovu környékén, nagy lelkesen, gyertyáztam, meg minden. :) Első hónapban sikerült is, azt hittük, milyen jól csináltuk, és kiderült a baba méretei alapján, hogy nem akkor volt ovum, amikor gondoltam, hanem pont egy héttel korábban mensi végén, amikor egy gyors szeretkezés után futottunk dolgozni mindketten :) :) Ennyit a tervezésről :)))
2013. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyszer, ovukor :) 16 h ikres km
2013. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első gyereknél abban a hónapban mikor sikerült, heti 1x voltunk együtt, a 2. babánál pedig abban a hónapban csak 1x, a ciklus közepén.
2013. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi is próbálkoztunk mindennel, sűrűbben, ritkábban, de eddig még nem sikerült :(

Gratulálok mindenkinek a babához!

Én is örülnék ikreknek, csak nálunk nincs ilyen a családban, úgyhogy nem hiszem h sok esélyem lenne rá.

2013. máj. 10. 09:48
 7/12 anonim ***** válasza:

hát kétpetéjűek, minimális az esélye, hogy azért, mert ikrek voltak, ráadásul a párom családjában úgy ezer éve :D

16 h ikres km

2013. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi pont peteérés napján:)
2013. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És aki pont peteérés napján volt együtt a párjával, milyen nemű baba lett? Csak kíváncsiságból :)
2013. máj. 10. 10:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nem született meg, de kislány lesz, ha minden igaz:)
2013. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!