Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől "nyúlós" a vérzésem?

Mitől "nyúlós" a vérzésem?

Figyelt kérdés
Kimaradt egy honap.Két hét késés után csináltam egy tsztet, ami pozi lett(bár vékony volt a második csík)elmentem orvoshoz ő azt mondta,h nem vagyok terhes.Utána rá egy hétre csináltam mégegy tesztet az negatív lett.Most pedig megjött, de ilyen "nyúlós" mitől van ez ?
2009. szept. 30. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elment a baba.
2009. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehát a doki azt mondta,h nem vagyok terhes :S
2009. szept. 30. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt a fórumon azt olvastam hogy cisztától is mutathat pozitívat a terhességi teszt. Az orvos egyébként semmi mást nem mondott azonkívül, hogy nem vagy terhes?

Szerintem ha közben lett egy negatív teszted, és csak most jött meg, akkor tényleg nem lehettél babás.....mert akkor előbb jött volna a vérzés , majd utána a negatív teszt.

Az orvosod szerintem nem volt elég alapos, hiszen azzal kerested fel, hogy kimaradt a menzid, és teszteltél egy pozitívat....

Mikor kell visszamenned?

2009. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka az olyan ciszta, ami HCG-t termel, és ettől lesz pozitív a teszt. Nagyon-nagyon ritka.


Ennél sokkalta gyakoribb, hogy a baba elkezdi a fejlődést, de valamiért (többnyire kromoszóma-rendellenesség miatt) elhal, és vérzéssel kiürül. Én ez utóbbira gyanakodom.


Az okosok azt mondják, hogy a terhességek kb 50%-a korai vetéléssel végződik, de ebből csak 10-15%-ot ismernek fel egyáltalán, azokat is a korán elvégzett terhességi teszteknek köszönhetően. A többi nő egyszerűen azt veszi észre, hogy pár napot, egy-két hetet "késett" a menszesze.


Sokat elárul, hogy a dohányzó nőknek sokkal gyakrabban "késik". Gyanítják, hogy a körükben a korai vetélés aránya magasabb.

2009. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja, még valami: kimaradt vérzés után közvetlkenül nem lát az orvos semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát, ami a menszesz vége felé amúgy is normális. A terhességet leghamarabb az 5-7. hét környékén lehet igazolni: előbb petezsákot lát, majd benne embriót, aminek a 6-7. hét környékén elkezd pulzálni a szíve.


Szóval ne essetek neki az orvosnak azért, mert olyan korán még nem látott semmit. Nekem még az 5. héten se látott semmit az orvosom (ügyeletre kellett bemennünk vérzés miatt).

2009. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem kell visszamennem :S írt fel norcolutot,de hánytam tőle ugyhogy nem szedtem és csak most jött meg... ciztám volt a nyáron de állítolag kidurrant és a "lé" ami benne volt azt mondták felszívódik.

egyébként dohányzom :$

2009. szept. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!