Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete késik, van egy egyértel...

3 hete késik, van egy egyértelmü + tesztem 3 halovány.2 hete a doki megvastagodot nyh. Látott, tegap voltam ismét és nem látott még mindig semmit csak a vastag ny. Hártyát. Irt fel bogyot hogy jöjjön meg, de mi van ha csak nem vette észre a babót?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehàt akkor 7 hetes körül lehetsz! Akkor pedig màr làtnia kellett volna! Nem tudom, menj el màsik dokihoz, vagy tényleg nincs babo, és nem volt tüszörepedés, ezért a gyogyszer!
2009. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én pont így voltam, mint te. 4 teszt pozi, de a doki nem látott semmit. 6 hetesen. Csak megvastagodott méhnyálkahártyát. Nekem azt mondta, lehet, hogy korai időszakban elhalt és felszívódott. Beküldtek korházba, mert fenn állt a méhen kívüli tehesség gyanúja. De ott sem láttak semmit. Aztán barnáztam, majd erősen megjött. Ha nem vérzel, akkor várj még ne szedd be a gyógyszert! Lehet, hogy tényleg ott a baba.
2009. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonlóan vagyok, csak nekem júl.ban jött meg utoljára, augusztus utolsó hetében csak vastag nyh volt, szept. 1-én volt vérvétel, ott a BHCG negatív volt, ezért elkezdtem szedni a Norcolutot, most mivel még mindig nem jött meg ma csináltam egy tesztet, ami rögtön pozitív lett, most fogom hívni az orvost.
2009. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vedd be a gyógyszert!!

Kérj vérből hcg-t!!!

2009. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát,mára kaptam idöpontot egy magándokitól,még van egy pici reményem!
2009. szept. 30. 11:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a teszteket?

Csinálj ma is egyett, ha + akkor bizony terhes vagy.

De sajnos van rá esély hogy méhenkívüli. Ugyanis velem ez volt. Rengeteg + teszt de uh-on nem látták a terhességet. Erre másnap a műtőasztalon feküdtem, 7 hetes méhenkívüli terhességgel. Amit uh-on nem vettek észre! Nagyon gáz!

2009. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az utolso tesztet két napja csináltam.az haloványan de pozitiv volt.kicsit aggodok én is hogy méhenkivüli de remélhetöleg ma megállapitják hogy mi van.tegnap a másik doki nem végzett tul alapos vizsgálatot,még kézzel sem nézett meg csak hüvely uh-val és ö azt mondta nem lát a vastag nyálkahártyán kivül semmit.
2009. szept. 30. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elhalt a terhesség, mert előbb csináltad az egyértelmű + tesztet, és most meg a halványat.
2009. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már lelkileg eljutottam odáig hogy nem érdekel mit mondanak csak az egyértelmü válasz legyen mert én nem birom ezt a bizonytalanságot!
2009. szept. 30. 12:55
 10/10 Kathrin01 ***** válasza:
Megértelek én is így voltam vele. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2009. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!