Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik ovulációs teszt a jobb?

Melyik ovulációs teszt a jobb?

Figyelt kérdés

a tesztcsíkos ami olyan mint a terhességi teszt vagy a PG/53 minimikroszkóp?

Mert nézegettem a neten árakat, és hát jóval gazdaságosabb a PG/53 mert azt csak egyszer kell megvenni mint a csíkokat mert azok csak egyszer használatosak.

De mennyire ad biztos eredményt?


2009. szept. 29. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire biztos? ...ugyan ezt nem tudom, de én pg53at használok. Korábban utána olvastam és jókat láttam.

A tesztes (pisilős) iszonyat pénzkidobás! Szerintem!!!

...bár, ha gyerek a tét, akkor minden pénzt megér, de ahol lehet, spórolni kell.

2009. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pg 53!!! Én vettem mellé ovu tesztet is, szinkronba próbáltam és teljesen egyező volt az eredmény. Tehát a PG 53 sokkal olcsóbb, nem olyan macerás és van egy nagyon korrekt oldal, pikk-pakk házhozszállítás, kérhetsz különböző "csomagokat" amiben még terhes teszt is van, és jelentősen olcsóbb az is mint máshol! Továbbá a legérzékenyebb teszteket is árulják én csak ajánlani tudom. Ha bármi kérdésed van a termékkel kapcsolatban, készségesen válaszolnak, saját tapasztalat. Tehát: www.gebauerpharma.hu NEM fogod megbánni! Mielőbbi babásodást :)
2009. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a PG53 nem jött be! A ciklus 7. napjától 10 napig volt páfrányos. A lelkünket is kitettük volna, ha ezt az időszakot végigszexeljük. :) Csináltam mellette ovutesztet is, a tesztcsíkosat, és csodák csodája a 18.napon lett pozitív, a 19. napon pedig volt a tüszőrepedésem.

A pozitív, 2 erős csíkos napon együtt voltunk,és most itt lapul a pocakban a 2 éve várt manó. :)

6 hetes kismama

2009. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a gyors és korrekt válaszokat.

Én is erről olvastam jókat, de így jobb, hogy tapasztalatokat is hallok róla.

Igen, egy baba minden pénzt megér, de tényleg ha lehet akkor miért ne spórolna ezen az ember. Ha már itt lesz a baba, rajta úgyse lehet spórolni nem?:)

utolsó: gratulálok a babához, remélem nekem is minnél hamarabb összejön

2009. okt. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!