Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek akkor én most...

Szerintetek akkor én most teherbe estem?

Figyelt kérdés
Én itt olvasgatom a válaszokat és bennem is felmerült egy kérdés.De nem tudom ugy elmagyarázni vagy megkérdezni:S Tegnap elött szeretkeztem a párommal és szex közben egyszer csak nagyon nyúlos lett "ott" valami,nagyon nedves...elöször azt hittem hogy a párom elment,lassítottam is de utána észrevettem hogy nem,nem tudtam mire vélni,mikor jöttem haza a páromtól egy 2 órára rá,és hazaértem-olyan 3óra telhetet el,a tisztasági betéten észrevettem hogy barnás kis foltocska van rajta,a buszon pedig nyomott és szurt egy pár pillanatig a jobb petefészkemnél legalábbis ott oldalt.Elötte 5nappal múlt el a mensim!Akkor én most teherbe estem?Nem bánnám a babát,de én nem hiszem hogy terhes vagyok,de annyi mindent irtok itt össze vissza hogy gondoltam megkérdezem lehetséges e.
2009. szept. 29. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges! De nem össze vissza irogatunk már bocs!
2009. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy a végén a párom nem élvezet belém!
2009. szept. 29. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor biztos terhes vagy!
2009. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ugy értettem hogy összevissza írogattok hogy egy hasonló helyzetben lévő nő is feltette ezt a kérdést(megnéztem a kérdéseket mielött kiírtam)és neki nem adtatok egyértelmü választ,valaki azt mondta biztos hogy nem valaki pedig hogy biztos terhes:S bocsánat ha ezzel megsértettem valakit
2009. szept. 29. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Terhes akkor lehetsz, ha spermium került a hüvelyedbe! Igen, az előváladékban is lehetnek, de ennek jóval kevesebb az esélye! A barnázás meg nem aktus után értendő esetleges terhességi jelnek, hanem a beágyazódást követően .(megtermékenyülés után kb. 7-10. napon) Ráadásul 5 napja múlt el a mensid, tehát valszeg peteérés közelében se voltál... :) Jól összeraktad az infokat, te lány! :D

2009. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én csak leírtam hogy mit tapasztaltam,és hogy lehet attól hogy teherbeestem!De ezekszerint nem!:) Ebben az esetben nem tudom mire vélni a szex közepén azt a hirtelen nedvesedést a buszon a szuró érzést és a tisztaságin lévő barnás foltot se!:S Ez akkor mitől lehetett?
2009. szept. 29. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:

szted a hirtelen nedvesedés az egyenlő azzal h teherbe estél? és aznap rögtön már barnázol is? ugyanmár...

sztem ezek a menzesz "maradékai" voltak

2009. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hirtelen nedvesedés attól van/lehet, hogy nagyon jól érzeted magad szex közben ,nekem is bővebb ilyenkor. A barnázás lehet attól, hogy esetleg valamit megsértett odabent az elején a párod, vagy pedig még maradt egy kis vér vissza a mensidból. A petefészkek pedig orgazmus után is szurkálhatnak.
2009. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lehetséges:)
2009. szept. 29. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi már! Ha szexuális életet élsz ez teljesen normális. k.b. mindekinél így van! Dolgoznak a hormonok, ha teljesen száraz lennél, gondold csak átt mien kellemetlen lenne szex. De szerintem te még fiatal lehetsz, bocs ha tévedtem!
2009. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!