Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatosági. Segitetek?

Átjárhatosági. Segitetek?

Figyelt kérdés
Kaposvári vagyok, itt megcsináják ezt a mütétet mert 34. honapja nem jön a baba, de ha Pécsre kell mennem inszemre, ott is megcsinálják Januárban? elfogadják az itteni eredményt? irjon aki pontosan tudja kérem...köszönöm
2009. szept. 29. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A HSG-re gondolsz?Szerintem elfogadják ha máshol csináltatod,legalábbi én úgy mentem a Budai Meddőségibe (János kórház)hogy meg volt csinálva és még a saját dokim csinálta meg,és elfogadták.Ezek után (mivel nem volt átjárható)a meddőségibe javasolták a laporoszkópiát,és azt mondta az ott kezelő orvos,hogy a saját (eddigi)orvosom is megcsinálhatja vagy akár a Jánosba ő tud javasolni valakit.Én választhattam kórházat/orvost!

De szerintem kérdezz rá,az a biztos!

2009. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok kaposvári,de szerintem mindenhol elfogadják a leletet.Engem a meddőségiből küldtek HSG-re és a saját nődokimmal csináltattam meg.A leletet pedig bevittem.A lényeg érdekelte őket,nem az hogy hol csináltattam meg.
2009. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Volt egy laparoszkópiás műtétem is.Én választottam orvost hozzá,ennek a leletét is elfogadták.
2009. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, épp az elöbb kaptam választ Pécsröl egy dokitol hogy elfogadják.. köszi
2009. okt. 2. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!