Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy délután...

Lehet olyan, hogy délután negatív egy teszt, de a reggeli teszt majd kimutatja?

Figyelt kérdés
Terhességi tüneteim vannak, előbb teszteltem, - lett. Lehet, hogy reggel már + lesz, csak most kevés a HCG-m? Az is igaz, hogy elég sok vizet ittam a pisilés előtt, az befolyásolhatja? Szóval hogy túl híg a vizelet és azért nem mutat igaz eredményt?
2009. szept. 29. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol tart a ciklusod?Már késik?Hány napja?

A víz simán felhígíthatta, a reggeli vizelet biztosabb.

2009. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Elvileg jött vmi "vérezgetés", rózsaszínes valami, egy héttel a nemvárt előtt. Viszont van szurkálás a petefészkemnél, szédülés, gyakori pisilési inger, hisztisség, halvány csíkok a mellemen. Mivel alig alig jött vmi vérzés és az esély is megvan rá, teszteltem előbb, de negatív lett. Lehet még esély a pozitívra?
2009. szept. 29. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tisztázzuk:)most vagy a nemvárt előtt 1 héttel, és most volt rózsaszínes "vérezgetés" vagy az már egy hete volt, és mostanság nem várod?

Csak nem mindegy,mert ha még egy hét van a ciklus végéig, akkor még nagyobb az esély hogy megjön, illetve akkor nem fogja még a teszt holnap kimutatni.

De amúgy simán lehet hogy pozis lesz:)A sógornőm az első 3 hónapban menstruált, igaz nem erősen, de azért vérzett.Szóval lehet simán:)

2009. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsi kicsit hülyén fogalmaztam meg tényleg :D szóval miután együtt voltunk a barátommal, rá 7 napra jött egy barna folt. az együttlét kb peteérésre esett. rá pár napra elkezdődött ez a rózsaszínes, konkrétan 3 napja csinálja. 2-án kellene megjönnie, de nálam, ha megjön, akkor nem 1-2 csepp, hanem rengeteg van, most meg a színe se olyan, meg olyan "hígas". ezért gondoltam a tesztelésre. :)
2009. szept. 29. 15:23
 5/11 A kérdező kommentje:
szal a barna után pár nappal jött a rózsaszín :DD
2009. szept. 29. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

értem...hát ha 2.án kéne megjönnie, akkor a teszt még nagy valószínűséggel -lesz holnap is...de ez nem azt jelenti, hogy meg fog jönni!Simán lehet, hogy azért barnázol, meg azért van rózsaszínes folyásod, mert beágyazódás van,vagy mert tudja a szervezeted hogy meg kéne jönnie.

Szerintem ne csinálj tesztet holnap, hanem majd csak 2-án vagy 3-án reggel.Vagyis csinálhatsz, csak tényleg nem valószínű hogy pozi lesz, és nem lenne jó ha elkeserednél:)

Én várnék a helyedben, és drukkolnék hogy ne jöjjön meg, de sajnos az is benne van a pakliban hogy megjön még...nekem 3szor is a nemvárt után 6 illetve 4 napra jött meg:(

Szóval szurkolok neked is, meg magamnak is:D

És azért majd írd meg mi lett,jó?:)

2009. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, úgy fogok tenni! Szorítok Neked is és meg fogom írni mi lett! Köszönöm!! :)
2009. szept. 29. 15:35
 8/11 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit, remélem összejön a babucitok:)
2009. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na csináltál tesztet?Vagy holnap?vagy netalán megjött?
2009. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
teszteltél??:)
2009. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!