Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadikra sikerült?...

Kinek hányadikra sikerült? Milyen gyógyszereket kaptatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most készülök az első inszemre a BMC-be. Érdekelne, hogy kinek hányadikra sikerült? Milyen szurikat kaptatotk, vagy gyógyszereket? Én nagyon félek, hogy az első nem fog sikerülni, mert mindenhol azt olvasom, hogy általában 3.-ra sikerül. Az Orvosom viszont azt mondta, hogy ez egyáltalán nem igaz, ez Egyén függő. Kicsit félek is meg várom is.

Nekem most Merional szurival kezdtek napi 2/3-ad ampulla 6 napig, 7. napon UH. Majd vagy Pregnyl vagy Choragon tüszőrepi.

Szóval várnak tapasztaltokat, minél többet.

Köszi.


2009. szept. 28. 09:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem miért nem válaszol Senki? Senki nem volt még inszemen a BMC-be?
2009. szept. 28. 10:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én válaszolok, bár nem a BMC-ben voltam.:)

Elsőre sikerült, pedig nem is hittem benne mert annyira rossz volt a párom sperma minőségre. Úgyhogy tényleg nem igaz az hogy csak a többedik beavatkozás járhat sikerrel.

Én clostit szedtem 5 napig, majd Pregnyl tüszőrepesztőt kaptam.

Sok sikert!

19 hetes kismami

2009. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Huh, de aranyos vagy. Nagyon gratulálok. Nem tudom, mitől függ, hogy ki kap Clostyt és ki szurit. Neked hol csinálták? Fájt a beavatkozás?

Jó Neked, remélem, Én is így "járok", ahogy Te, és jövő hónapban már Én is boldog Kismami lehetek.

Boldog babavárást, és könnyű szülést Neked.

2009. szept. 28. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

A Forgács intézetben voltam. Nem tudom a gyógyszerezés mitől függ, de szerintem mindnek nagyjából hasonlóak a hatásaik. A closti után uh-ra kellett mennem, hogy megnézzék hány tüsző érett. Nekem 3 volt, abból egy baba lett:) Dehogy fáj a beavatkozás! Egy pici fecskendőben volt az anyag, még annyit sem érzetem mint egy sima nőgyógyász vizsgálaton. Egy rákszűrés 100x rosszabb.:)

Egy perc volt az egész, utána még 15 percig feküdtem a széken, hogy ne folyon vissza az anyag, aztán lehet hazamenni. Még annyi, hogy én 3 napig feküdtem, pihentem, kiírattam magam, bár az orvos szerint nem volt szükséges. Hát ennyi volt! Ja és még egy, nekem azt mondta az orvos, hogy este azért még legyünk együtt a párommal kis rásegítésként. Mi megtettük, aztán hogy ettől sikerült e ki tudja:)

Szurkolok neked, hogy sikerüljön. Ne izgulj, nem lesz semmi rossz, és biztos sikerülni fog nektek is!

2009. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a BMC-be járok, szept. 18-án volt már a második inszem-ünk, okt.5-re vagyunk visszarendelve "tesztre", hogy sikerült-e. Aznap egyébként egy másik lánnyal voltam egy szobában, neki az volt a 3.

Az orvosodnak teljesen igaza van, egyén függő a dolog. Természetes, hogy félsz, ne ijedj meg ettől az érzéstől. Én is féltem előszőr, de másodjára már inkább izgatott voltam.

Előszőr én is Merional-t kaptam, napi fél ampullával, amitől 3 tüszőm lett, majd Pregnyl-t tüszőrepesztőt kaptam. Amikor megtudtam, hogy nem sikerült nagyon kiborultam de ezen túl kell lépni. Nagyon nehéz időszak ez, de azt kell mondogatni, hogy sebaj, majd legközelebb. Amikor anno ezt nekem mondogatták, persze én is úgy regáltam könnyű nekik, de hidd el, azzal nem segítesz, ha tiszta ideg leszel. Nagyon sokat számít a pozitív hozzáállás!!!

Kérdezted fáj-e a beavatkozás. Nos az egész úgy zajlik, hogy bekísérnek egy kórterembe, ott átöltözöl és vársz a sorodra. Majd bekísérnek a műtőbe, ott felfekszel, párszor megkérdezik a neved, a párod nevét (a biztonság kedvéért), majd jön az orvos és elvégzi a beavatkozást. Kicsit kellemetlen érzés, amikor eléri a méhszájat, olyan feszítő érzés, majd enyhén megdöntik az asztalt és pár percig úgy hagynak. Szóval nagyon hamar végeznek, majd visszamehetsz a kórterembe, ahol ledőlhetsz egy félórára pihenni.

Egy nagyon fontos info: az inszem után két hétig NE tesztelj! Tévesen pozitív eredményt mutathat a teszt, mivel a tüszőrepesztő HCG-t tartalmaz!

Egyelőre ennyi jutott az eszembe, ha lenne még kérdésed, szívesen válaszolok. És természetesen nagyon-nagyon drukkolok, hogy azok közé tartozhass, akiknek elsőre sikerült!

2009. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Küldtem Neked privit. Várom a válaszod izgatottan.

2009. szept. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!