Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor most mi van? Eljesen...

Ilyenkor most mi van? Eljesen felborult a szervezetem?

Figyelt kérdés
nekem 28 napos a ciklusom. Mindig soha nem késett vagy jött előbb. A mostani mensimnek 9 én kellett volna jönnie. Már előtte jó pár nappal éreztem a görcsöket mindent amit kell. Gondoltam megint nem sikerült. Pont egy külfölsi konferenciára készültem így nem is nagyon foglalkoztam a dologgal. Aztán jött a hihetetlen mellfeszülés. Azt hittem leszakadnak és a sűrű pisilés. 2 napot késett már kezdtem reménykedni. Aztán jött egy nagyon erős görcs és egy napig ömlöttem. Aztán még 3 napig nagyon minimálisan. Tudom hogy nem baba, de mitől lehetett ez? Most akkor a következő pém is késni fog? Vagy lehet az legalább jókor fog jönni?
2008. jún. 15. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos (nem akarlak felhúzni-ne is tedd) úgy néz ki az elmondottak alapján, hogy túlvagy egy korai vetélésen..el kellene menni a dokihoz, hogy megnézze valóban így van -e és nincs -e benned maradvány, bár ilyen korán nem hinném. Valószínű vékony volt a nyálkahártyád és nem volt 100%-os a beágyazódás. Aggódni nem kell a baba miatt, mert ebben a szakaszban még csak sejthalmaz és nincsenek idegek amivelbármit is érezhetett volna ha az volt amire gondolok. Egyébként több esetben előfordul korai vetélés, pl ha a magzat genetikailag rosszul fejlődne,mert az már a sejtosztódásnáleldőlhet.. Sajnos mindem 5. nőnél előfordul, de azt javaslom mond el a dokidnak minél előbb, mert gyógyszerre is lehet szükséged a következő siker esetére. Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön. 14 hetes kismami.
2008. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erre nem is mertem gondolni.:( Sajnos a dokim csak júliusban tud fogadni. Azért próbálkozzam? Nem mérvadó hogy ha most vékony volt talán a nyálkahártyám akkor azért következő hónapban lehet jó?

Neked sok sikert a babucihoz...:)

2008. jún. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!