Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fáradt a párom gátolja a...

Ha fáradt a párom gátolja a teherbeejtést? Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Ovu tesztet csináltam elötte majd 1 hétig nem szeretkeztünk majd első teszt kicsit halványabb,akkor együtt voltunk második nap ugyanolyan csík harmadik nap erősebb teszt csík de a 2.és 3. napon együtt voltunk de a párom elég fáradt volt ez jelenthet akadályt?sex után 20perc gyertyaállás majd 1 óra fekvés ez segít ugye? mikor tesztelhetek leghamarabb?
2008. jún. 15. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A párod nem baj ha fáradt, ha megvolt a lényeg.

A gyertyaállást azok találták ki akik ráérnek hülyeségeket mondani másoknak.

Ha van peteérés és a spermák is bejutnak(talán utána nem kell kimosni zuhannyal) és megtalálják a petevezetőben a sejtedet akkor nem lehet akadály. Ha szeretkezés után ki szokott folyni akkor érdemes fekve maradni, de nem kell Bíró Ica tornagyakorlatot végezni. és a 20 perc gyertyaállás a láb vérkeringésének sem tesz jót, meg még egyéb vérkeringésnek sem és minden vér a fejed felé pumpálódik --arra a helyre meg alig jut vér ahova pont kéne..SZERINTEM.MÁS SZERINT MEG BIZTOS NEM ÍGY VAN.

2008. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ nagyon megnyugtadtál. és mikor tezstelhetek először? csak mensi elmaradás után vagy már elötte is kimutadható?

13-án volt ezek szerint peteérésem. 16-án megyek vérvételre hogy megnézze a doki van e peteérésem. az mutatni fog már valamit esetleg? vagy így utólag is kimutatja a peteérést? esetleg a megtermékenyülést?

2008. jún. 15. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
legbiztosabban a tesztek a mensi elmaradása után maradnak eredmény, de lehet hogy utána sem rögtön az első napon. Szerintem mindenképp reggeli vizeletből legyen és előbb ne csináld, mertha negatívat is mutat nem biztos hogy az is. Azért írtam későn választ, mert most jöttem fel a netre . Szia..drukkolok!!
2008. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy a peteérést kimutatja a doki vérvétele, mivel a sárgatest hormonokat termel és az a terhesség 12 hetéig megmarad vagy a mensiig.. Viszont ha 13.-ára jelezte a peteérést akkor érdemes még most is együtt lenni, meg holnap, mert hátha csúszott a peteérés csúcsod..ártaani nem fogsz vele, de talán már sikerült a dolog!
2008. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. ha 14-én nem de ma 15-én együttvoltunk ugye az még jó. mert elvileg a hímivarsejt 2-3 napig is elél bennem. jól tudom?
2008. jún. 15. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!